Yandex.Metrica

Traffic Rider Hileli Apk dayi

 


Traffic Rider  PARA HİLELİ APK v.2.11.4

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


                                  OYUN TANITIM VİDEOSU


                                         İNDİRME LİNKLERİapk indir buton

                                              Traffic Rider v1.3 PARA HİLELİ APK                           

Dayınıza destek olmak için sosyal medya'dan paylaşım yapabilirsiniz.

TRAFFIC RIDER HILELI APK ETIKETLERI


Traffic Rider Hileli Apk İndir


Tecrübelerime göre, çok eğlenceli ve heyecan verici bir spor olabilir. Bölgemde çeşitli etkinliklere katıldım. Bu hobiyi de çok heyecan verici buldum.

Diğer tüm hobilerimden, bunun arabanızla ilgili heyecanla ilgili en iyi para için patlama olduğunu düşünüyorum. Herkes katılabilir. Her araba (bazı kulüplerin bunun istisnaları vardır, ancak SUV'LAR, kamyonlar gibi) yarışabilir. Bu tür bir yarışla ilgili en güzel şey, sınıfınızdaki diğerlerine karşı genellikle SCCA tarafından tanımlanan yarışıyor olmanızdır, ancak tek başına kurstasınız, bu yüzden diğer arabalara çarpma şansınız en azdır.

Bence motor spor ilgili en zor şey (yarışmayı öğrenmenin yanı sıra) doğru arabayı bulmak. Tabii ki, günlük bir sürücü kullanabilirsiniz, ancak yılda birkaç etkinliğe katılacaksanız bu önerilmez. motor oyunu, lastiklerde ve diğer bileşenlerde çok hızlı bir şekilde aşınma oluşturabilir ve çok hızlı bir şekilde pahalıya mal olabilir. Motor oyunu için kullanabileceğiniz bir araç almanızı tavsiye ederim. Bu bir römork arabası  veya hala yolda sürebileceğiniz bir araba olabilir, ancak sadece bu hobi için kullanabilirsiniz.

Motor yarışları için, bazı insanlar arabanın çok güçlü, küçük, 2 Kapılı ve değiştirilmiş olması gerektiğini varsayar. Bu tamamen doğru değil. Bu tür bir araba güzel olsa da, motor rekabetçi olmak gerekli değildir.

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...