Yandex.Metrica

Taxi Game 2 hileli apk indir

 

Taxi Game 2 hileli v.1.21.2

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI


Taxi Game 2 hileli apk


Taksi şoförünüze doğru şekilde bahşiş verip vermediğinizi hiç merak ettiniz mi? Düzenli olarak taksilere binen bizler için, tüm çabayı biraz daha kolaylaştırmak için bir tür kontrol listesi geliştirdik. Yolculuk sorunsuz muydu? Sürücü sizi hedefinize zamanında ulaştırdı mı? Arkadaş canlısı mıydılar? Tüm bunlar, taksi şoförünüze ne kadar bahşiş vermeye karar verdiğinizi etkiler. Ama ya seyrek bir taksi kullanıcısıysanız? Bir restoranda garsonla aynı miktarda bahşiş veriyor musunuz? Daha fazla? Az? Aşağıda, kaygıyı hafifletmeye, utançtan kaçınmaya ve gelecekte mükemmel taksi hizmetini doğru bir şekilde ödüllendirdiğinizden emin olmak için taksi şoförümüze bahşiş vermek için 7 ipucumuz bulunmaktadır.

Her şeyden önce, eğer harika bir taksi yolculuğunuz varsa, o zaman Evet, kesinlikle bahşiş vermelisiniz. Birçok binici, bir taksi şoförüne bahşiş vermenin uygun olup olmadığından emin değildir ve sizi temin ederim ki, Evet, kesinlikle uygundur (sürücü iyi bir iş çıkardığında) ve sürücünüz size çok minnettar olacaktır.

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...