Yandex.Metrica

Farming Simulator 2021 hileli apk

  

Güncelleme tarihi: 04.08 2021

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

FARMING SIMULATOR HILELI ETİKETLERİ


farming simulator 21 APK


Bir hobi çiftliği, kar için değil, kendi zevkiniz için çalışan küçük bir çiftliktir. Hobi çiftçileri başka bir gelir biçimine (dış iş, emeklilik vb.) sahip olmalıdır.(onlar konserve sebze, yumurta veya bal gibi bazı öğeleri satmak mümkün olabilir rağmen), onların tarım herhangi bir para kazanmak için olası değildir gibi. Hobi çiftliğinize yeni başlıyorsanız, işler ezici görünebilir. Nereden başlıyorsun? Önce ne bilmen gerekiyor? Bu yol gösterici ilkelerle, rotada kalabilirsiniz.

Her iki ayağınızla da hobi çiftçiliğine atlarsanız, sizin için yeni olan üç veya dört hayvan türünün bakımıyla boğulmuş hissetmeniz, ayrıca bir bahçeyi yönetmeniz ve yiyecek koymaya çalışmanız için iyi bir şans var, hızlı bir şekilde yanabilirsiniz. Yılda sadece bir veya iki büyük projeyle başlarsanız, çiftçiliğe ne kadar zaman ayırmanız gerektiğine bağlı olarak, daha düşük bir başarısızlık oranıyla ilerledikçe öğrenme şansınız olacak ve yeni türler ekledikçe ve her yıl genişledikçe daha rahat ve neşeli hissedeceksiniz. 

farming simulator 21 hileli

Bir hobi, kar için değil, zevk için yaptığınız bir şeydir. Yediğiniz yiyeceklerin ötesinde bir şey kazanmayı umduğunuz gerçek bir iş yapıyorsanız ve çiftçi pazarında birkaç bin dolar kazanıyorsanız, o zaman bir hobi çiftçisi değilsiniz. Tabii ki, küçük bir çiftlik işleterek veya yerel restoranlara ürün satarak biraz ekstra para kazanabilirsiniz, ancak çiftçilikten daha fazla zaman harcamaktan kaçının. Eğlenmek için hobi çiftçiliğine girdiğinizi unutmayın.

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...