Yandex.Metrica

DEER HUNTER CLASSIC hileli apk

     

DEER HUNTER CLASSIC hile v.1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERİNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2eYMXm6

OYUN ETIKETLERI


DEER HUNTER CLASSIC hile apk

   

1832'de Washington batıya geldi, böylece kardeşine yazdığı bir mektupta söylediği gibi, Kızıl adamların sonuncusu ve vahşi oyun, bu şeyler uygar insanın ulaşamayacağı bir yere itilmeden önce. Tam zamanında geldi. Vurduğu yerde, çiftlikleri ve tarlaları buldu. Ama bozulmamış hala bazı yerlerde vardı.  Diğer iki beyefendi gezgin ve bir müfrezesi ile birlikte at sırtında, Nehri'ni beyaz yerleşimlerin ötesinde, büyük bir Hint köyünü geçerek ve açık avlanma alanlarına kadar takip etti. Oklahoma'nın merkezi boyunca, gittiği hemen hemen her yerde bol miktarda oyun buldu. yakınında geyik vurdu ve gelecekteki Oklahoma City ve Norman'ın yakınında ayı, bufalo, geyik, hindi ve vahşi atlarla karşılaştı.

Beyaz yeni gelenler ovalara adapte olduklarında, avlamak için çeşitli teknikler geliştirdiler. En doğrudan olanı, avını rahatsız etmemek için bir sürü bulmak ve at sırtında, bir yürüyüşte yaklaşmaktı. Binici 300 metre içinde olduğunda, sürü genellikle yavaş yavaş hareket etmeye başlardı. Avcı 250 metre içinde olduğu zaman, bizon bir dörtnala girecekti ve kovalamaca devam ediyordu. Çekim, süvari sürüye girdiğinde başladı. Sofistike avcısı, tek bir hedef seçebileceği ve üzerinde çalışabileceği bir sporu tercih etti. Bu, altı aylık buzağıları en iyi şekilde içerecek küçük sürüleri avlamak için bir prim koydu. Avcı onlara saldırır ve ocağı için tek bir buzağı seçerdi. Buzağılar rüzgar gibi koşabilirdi ve bir tanesini düşürmedeki başarı gerçek Vahşi Batı macerası olarak kabul edildi. Buna ek olarak, buzağılar en iyi yemek olarak kabul edildi.

 

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...