Yandex.Metrica

Crazy Taxi Tycoon hileli apk dayi

 


Crazy Taxi Tycoon APK v1.54.12

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERINDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI


APK Oyunlar, hileli apk, tycoon hileli apk, Crazy Taxi Tycoon APK indir, Crazy Taxi Tycoon APK, taksi android oyna, android oyun indir, Crazy Taxi Tycoon para hile,

Crazy Taxi Tycoon APK hileli apk


İyi bir taksi hizmetiniz olduğuna karar verirseniz ve bahşiş bırakmak istiyorsanız, %10 veya daha fazla bıraktığınızdan emin olun. Daha az bir şey, ve hiç bir ipucu bırakmayabilirsiniz. Daha da önemlisi, ücretiniz 10 dolardan azsa ve bahşiş bırakmak istiyorsanız, tam bir dolar bırakın. 50 sentlik bir bahşiş almak daha aşağılayıcı ve aynı zamanda daha fazla güçlük çekiyor.
Taksi şoförünüz çok yardımcı oluyorsa ve havaalanında bagajınızı yüklemenize ve boşaltmanıza yardımcı olmayı teklif ediyorsa, samimi bir sohbet sunuyorsa veya genel olarak keyifli bir deneyim sunuyorsa, ekstra mil sürdüğü için onları ödüllendirmek en iyisidir. Bu tür sürüşler için %20 veya daha fazla bahşiş vermeyi düşünün. 

Crazy Taxi Tycoon APK hileli apk indir


Bahşiş verirken, bahşişinizi en yakın dolara yuvarlarsanız, her iki taraf için de en kolay yoldur. 11.53 $ bahşiş vermeyin (özellikle nakit ödeme yapıyorsanız). 12 dolar bahşiş ver ve bir gün ara. Yedek bir bozuk para aramak için etrafta dolaşmak istemezsiniz ve dürüst olmak gerekirse, çoğu taksi şoförü, dolarınızı kırmalarını isterseniz, elinizin altında bir bozuk para bile taşımaz. Kendinize biraz yüz ayırın ve sadece en yakın dolara yuvarlayın.

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...