Yandex.Metrica

apk dayı gta san andreas hileli indir

 

Gta san andreas Hileli ve Hilesiz sürümü

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


 
 

INDIRME LINKLERI


apk indir buton

OYUN ETIKETLERI


gta san andreas 2018 indir, gta san andreas hile indir, gta san andreas full indir, gta mobil indir, gta full indir, gta san andreas hile apk 2018,

gta san andreas hile apk indir

Los Santos şehri, Los Angeles, Kaliforniya'ya benzer şekilde düzenlenmiştir ve CJ ve çetesine ev sahipliği yapan Grove Street, şehrin gecekondu bölgelerini temsil etmektedir. Grove Street'teki ve çevresindeki her şey, bazılarının pistlerin yanlış tarafı olduğunu söyleyeceği gibi, şiddetle tükeniyor. Bu gibi alanlarda, binaları, harap evleri, çöp arabalarını kapsayan grafiti bulmayı ve araba sürüşlerine dikkat etmeyi bekleyebilirsiniz. C. J.'nin tüm oyun boyunca kalan ilk görevlerinden biri, rakip çetenin grafiti örtbas etmektir. Bu, GTA: Vice City'de bulmanız gereken gizli paketlerle eş anlamlıdır.

Grove Street çetesinde Cj'nin sık sık birlikte çalışacağı üç lider var: kardeşi Sweet, Ryder ve Big Smoke. Birlikte grafiti boyayacaklar, araba kullanacaklar ve Ballalara saldıracaklar. En önemlisi, Ballas tarafından yapılan tüm uyuşturucu ticaretini mahallelerinden çıkarmak istiyorlar. Bu yüzden, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, büyük bayileri bulmaya çalışıyorlar ve onları kararlarındaki hatalara ikna etmek için çalışıyorlar. Ayrıca yapılacaklar listesinde çeteleri için yeni üyelerin işe alınması var. Güvenlik ve güç sayılarla gelir.

gta san andreas hileli dayi

Sadece Los Angeles'ın getto kısımlarını değil, aynı zamanda zengin kısımlarını da elde edersiniz. Bu alanlarda yukarı ve aşağı seyahat edin, sokaklardaki insanları öldürün ve yakında hamurda yuvarlanıyor olabilirsiniz. Bu insanların parası var. Bu parayı gardırobunuzda, gayrimenkulünüzde veya silahlarınızda biriktirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca itfaiyeci misyonları, vigilante misyonları, ambulans misyonları vb. gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz. Sadece onlar için para almakla kalmaz, aynı zamanda gerekli tüm seviyeleri tamamlarsanız, sonunda iyi bir ödül alırsınız. Örneğin, tüm itfaiyeci görevlerini tamamlarsanız, yangına dayanıklı olacaksınız. Size oldukça iyi ödüller vermeyen, ancak yarış, buluşma, dans ve düşük binici yarışmaları gibi hala eğlenceli olan başka mini oyunlar da var. Tüm bu oyunlar ve tüm yan görevler ile bu oyun tamamen tamamlamak için sonsuza kadar sürebilir.
fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...