Yandex.Metrica

PUBG MOBILE hileli Apk indir

 

                                                           PUBG MOBILE v.4.3

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERINDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI


pubg mobile hile, pubg mobile hilesi, pubg mobile hileli apk indir

pubg mobile hileli apk

Yaklaşan çok oyunculu modda, birbirine karşı yarışan iki takım veya takım olacak. Turları kazanmak için, ekibin beş üyesinin de pubg Mobile ve Freefire gibi diğer savaş royale oyunlarında olduğu gibi düşmanları koordine etmesi ve öldürmesi gerekecek.

FAU-G, popüler PUBG oyununa Hint cevabı olarak pazarlandı. Projeyle ilişkili olan aktör Akshay Kumar, PUBG'NİN geçen yıl Eylül ayında Hindistan'da yasaklanmasından kısa bir süre sonra lansman haberini tweetledi. Şimdi FAU-G'nin yeni modun lansmanı ile daha fazla kullanıcı toplayıp toplayamayacağı görülecektir.

Oyun, geçen yıl Aralık ayında 24 saatten daha kısa bir sürede Hindistan'daki bir oyun için en yüksek ön kayıt sayısını kaydettiği için başlangıçta iyi bir performans gösterdi.

FAU-G'nin benzersiz satış noktalarından biri, oyundaki turların Ladakh gibi çeşitli yerlerde Hint silahlı kuvvetlerinin gerçek mücadelelerine dayanmasıydı. Bu, oyunun onu korkusuz ve Birleşik Muhafızlara veya FAU-g'ye adamak vizyonuyla uyumludur.

Şu anda, oyun sadece Google Play Store'dan indirilebilir, ancak yapımcılar yakında iOS sürümünü başlatacaklarına söz verdiler. Ayrıca, oyunun uluslararası pazarlara başlatılması muhtemeldir.

pes 2021 hile apk dayi

    pes 2021 mobil v.1.002 OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER İNDİRME LİNKLERİ E FUTBOL PES HILELI APK ETİKETLERİ pes 2021 mobil apk indir  Inter Milan&...