Yandex.Metrica

Pubg mobile hile apk yeni

 

Pubg Mobile hileli apk v.1.2.1

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI


pubg mobile hile, pubg mobile hilesi, pubg mobile hileli apk indir

Pubg mobile hile apk

Krafton, 17 Haziran'da Battlegrounds Mobile India'ya erken erişim sağladığından, oyunun indirmeleri sadece birkaç gün içinde beş milyon işareti geçti. Ancak, oyunun geliştiricileri, Pazartesi günü yayınlanan bir raporda, mobil oyunun erken erişim APK'SİNİN Android kullanıcılarının verilerini Çin sunucularıyla paylaştığını ve aldığını öne sürdükten sonra kısa bir süre sonra kendilerini bir çorbada buldular. Krafton şimdi bu iddialara cevap verdi ve sorunu kabul etti.

Krafton yaptığı açıklamada, Battlegrounds Mobile India Erken Erişim testi ile ilgili olarak "veri işleme konusundaki son endişelerin tamamen farkında" olduğunu söyledi. Geliştiriciler, "veri güvenliği için endüstrinin en zorlu standartlarını uyguladığını ve Battlegrounds Mobile India'nın resmi lansmanı için Erken Erişim test süresi boyunca herhangi bir eksikliğin üstesinden gelmek için çalıştığını"söyledi.Geliştiriciler, güvenli ve güvenli bir ortamda farklı bir savaş royale deneyimi sunmak için Battlegrounds Mobile India'nın Erken Erişim testi üzerinde çalıştıklarını söylüyorlar. Gizlilik, oyuncu veri güvenliği ve korumanın en büyük önceliğimiz olduğu göz önüne alındığında, Krafton endişeleri çok ciddiye alıyor ve bu sorunu çözmek için acil ve somut önlemler aldı.

Krafton, diğer mobil oyunlara ve uygulamalara benzer şekilde, Battlegrounds Mobile India'nın benzersiz oyun özellikleri sağlamak için üçüncü taraf çözümleri kullandığını" açıklıyor. Bu çözümleri kullanma sürecinde, bazı oyun verileri üçüncü taraflarla paylaşıldı.

pes 2021 hile apk dayi

    pes 2021 mobil v.1.002 OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER İNDİRME LİNKLERİ E FUTBOL PES HILELI APK ETİKETLERİ pes 2021 mobil apk indir  Inter Milan&...