Yandex.Metrica

apk dayı pubg mobile lite hile 2021

 

Pubg Mobile lite hileli apk v.1.44

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERINDIRME LINKLERI


apk indir buton

OYUN ETIKETLERI


pubg mobile hile, pubg mobile hilesi, pubg mobile hileli apk indir

Pubg mobile lite hile apk indir

o açıklığa kavuşturmak, Battlegrounds Mobile India'nın Gizlilik Politikası, uygulamanın bazı kullanıcı verilerini aktarabileceğini, kullanıcıların gizlilik politikasına Rıza gösterdiğini ve hesaplarını taşımayı seçtiğini tam olarak açıklar. Gizlilik politikasını ihlal eden hiçbir veri paylaşılmamıştır.

"Üçüncü taraflarla paylaşılan veriler yalnızca belirli oyun özelliklerini etkinleştirmek içindir. Bu arada krafton, resmi lansmandan önce beklenmedik ve sınırlı IP adreslerine aktarılan verileri yakından izlemeye ve korumaya devam edecek" dedi.

Bu, PUB Mobile India'nın Ağustos 2020'de ülkede 'kullanıcıların verilerini Hindistan dışındaki sunuculara çalmak ve iletmek' için yasaklanmasından sonra geldi. Geçen yılın Eylül ayında PUBG Corporation, artık PUBG Mobile franchise'ını Hindistan'daki Tencent oyunlarına yetkilendirmeyeceğini söyledi. Mayıs 2021'de Krafton, aslında yeni bir avatarda PUBG Mobile olan Battlegrounds Mobile India'nın ortaya çıktığını duyurdu.
BATTLEGROUNDS Mobile India, geliştirici Krafton'a göre sadece iki hafta içinde 20 milyon ön kayıt aldığından, Pubg Mobile'ın Hindistan'daki güncellenmiş sürümü için insanların heyecanı yeni zirvelere ulaştı. Bu bir sosyal medya yayını ile açıklandı. Aynı konuda konuşan Krafton, Inc CEO'su CH Kim, 2017 yılında benim ve ekibim tarafından geliştirilen BATTLEGROUNDS IP'ye karşı ezici tepkileri için Hintli hayranlarımıza içten teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz.

pes 2021 hile apk dayi

    pes 2021 mobil v.1.002 OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER İNDİRME LİNKLERİ E FUTBOL PES HILELI APK ETİKETLERİ pes 2021 mobil apk indir  Inter Milan&...