Yandex.Metrica

The Lovebirds hileli apk

   


The Lovebirds v.1.322

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 


 

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI


The Lovebirds hileli apk

Kendinizi yalnız bulduğunuz sevgi eksikliğinde hayatta kalmak yerine, değerli sevginizi ve dikkatinizi en çok hak eden kişiye çevirirsiniz, siz! Böylece, içinizde gerçekleşmesi gereken herhangi bir içsel iyileşmenin çok bilinçli bir şekilde farkında olabilirsiniz, bu da herhangi bir geri dönüş olmadan kendinize çok fazla yatırım yapmanıza neden olmuştur.

Gerçek aşk, kendini sevmenin hatırlanması ve anlık uygulaması ve ifadesidir. Bu senin değerini, ilahi ihtişamını onurlandırıyor.

İçinizde onurlu, saygılı ve sevgi dolu olmayan dış ilişkileri çekmenize neden olan her şeyi ortadan kaldırdığınızdan emin olmak için sizinle ilgilenmek isteyeceksiniz. İyileşmeniz hızlı bir şekilde gerçekleşebilir; gerçek benlik sevgisine dikkat ettiğinizde olduğu gibi, kalbiniz açılır ve almaya hazırdır.
The Lovebirds hileli indir

Çoğu insanın kendi gerçek sevgisini kabul etmedeki ve kabul etmedeki zorluğu, geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdaki geçmişten gelen acı verici deneyimlerden kaynaklanmaktadır. Bu deneyimler içinizdeki hücresel düzeyde kodlanır. Sadece eski acı verici deneyimlerden dolayı değil, aynı zamanda maddeye, insan formuna dalmak için titreşiminizi ilk kez düşürmeye karar verdiğinizde ortaya çıkan gerçek nedensel düzeyde, her seviyede kendini ifade etme özgürlüğünüze tamamen açık olmaktan korkuyorsunuz.
fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...