Yandex.Metrica

Sand Balls hileli apk indir

 

sand balls hileli v.1123

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

SAND BALLS APK

Sand Balls hileli

Yapboz parçaları "topuzlar" ve "delikler" ile çeşitli şekillerde gelir."Bazen hangi parçaların birbirine uymayacağı gerçekten açıktır ve bazen olması gerektiği gibi görünecektir, ancak değildir. bu şekillere aşina olduğunuzda, negatif alanı görselleştirebilir ve neyin birbirine uyacağını ve neyin uymayacağını daha hızlı tanıyabilirsiniz. • Daha da sıralamak istiyorsanız, parçalarınızı renk ve şekle göre düzenleyebilirsiniz. Örneğin, mavi gökyüzü ile bir bulmaca yapıyorsanız, tüm mavi parçalarınızı "2 delik" veya "2 düğme" yığınlarına ayırmaya devam edersiniz."Daha sonra negatif alanı görselleştirerek eşleşen ortakları aramaya gidersiniz.

SAND BALLS hileli


• Bir kerede tüm bulmaca üzerinde çalışmaya çalışmak yerine, bölümleri tamamlamanız için küçük porsiyonlar üzerinde çalışmak gerçekten yararlı olabilir. Bu, motivasyonunuzu korumanıza yardımcı olur ve ilerlemenizin görsel bir kaydına sahip olursunuz.

* Bu bitmiş bölümleri, kenar parçalarına bağlı olmasa bile, bulmacanın içinde olacakları yere koyun. Edge'e düşündüğünüzden daha erken bağlanabilirsiniz ve bu bölümlerin etrafındaki alanı görselleştirmek, onu çevreleyen parçaları bulmanızı kolaylaştırabilir.
pes 2021 hile apk dayi

    pes 2021 mobil v.1.002 OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER İNDİRME LİNKLERİ E FUTBOL PES HILELI APK ETİKETLERİ pes 2021 mobil apk indir  Inter Milan&...