Yandex.Metrica

World War 2 Offline Strategy hileli apk

World War 2 Offline Strategy hile v.21

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI


 World War 2 Offline Strategy hileli apk

Şok Tabancası-saldırganın cildine 2-5 saniye boyunca tutulduğunda, sinir sistemi bozulur ve bireyi şaşırtır, bu da durumdan kurtulmanıza ve rüzgar gibi koşmanıza izin verir. Şok tabancaları çok çeşitli stil ve güçlü yönlere sahiptir. Yüksek voltaj tam etkileri saldırgan tarafından hissedilmeye cilde uygulanmalıdır az zaman. Mevcut çoğu şok tabancasının gücü 200.000 volt ila 1 milyon volt arasında değişmektedir. Şok tabancaları tüm şekil ve boyutlarda gelir. Bazıları bir cep telefonu, bir baton, bir el feneri, küçük bir el dikdörtgeni ve sonundan yapışan büyük dişleri olan bazı çok korkutucu görünümlü ağır eşyalara benziyor!

 World War 2 Offline Strategy hile

Şok tabancası - bir şok Tabancası ile, sizi yakalayacak kadar yaklaşmadan önce bir saldırganı durdurabilirsiniz. Halkın satın alabileceği bir şok tabancasının menzili yaklaşık 15 'ila 20' arasındadır. İki küçük diken, basınçlı hava kartuşundan dışarı atılır ve bir saldırganla temas ettiklerinde, kıyafetleri aracılığıyla bile, saldırganı neredeyse anında etkisiz hale getiren sarsıcı bir voltaj cıvatası verirler. Şok Tabancasını kullanmanın önerilen yolu saldırgana ateş etmek ve daha sonra güvenli bir yere koşmaktır.


Tüm bu işlevlerle, maksimum korumadan emin olabilirsiniz!


fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...