Yandex.Metrica

World Soccer Champs Hileli

 


World Soccer Champs Hileli v.1.222

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER 
 

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

World Soccer Champs Hilesi

Manchester City, son dört sezon boyunca Şampiyonlar Ligi'nden çıktığında, suçlama pep Guardiola'nın kapısına atıldı.

Liverpool, Tottenham ve Lyon'a karşı ardışık çeyrek final çıkışları, katalanların şehrin mevsimlerinin en büyük oyunlarını 'aşırı düşündüğü' suçlamalarına yol açtı ve bu teoriyi destekleyen kanıtlar kesinlikle var. Ve yine de, Çarşamba günü Paris Saint-Germain'e karşı beş yıllık görev süresinin en büyük oyunuyla karşı karşıya kalan Guardiola, işleri basit tuttu. Şehir dizisi duyurulduğunda hiçbir hile ve şok yoktu. Guardiola, en güçlü ekibiyle birlikte, onları tiz kazanan bir kampanyanın zirvesine götüren bir sistemde gitti. Ama moladan hemen sonra aldıklarında, Guardiola'nın da istediği gibi oyunu kontrol ettiler.

Yarım kaldı dedi ne zaman son Premier Lig taraftan kayıp olduğu ortaya çıktı, ve şimdi onun yanında işini tamamlamak olabilir güven versin o yarı Şampiyonlar Liginde vurgu dönüştürdü.

45 dakika boyunca City, korku ve inanç eksikliği ile oynadı, bu da Fransız Şampiyonlarını Marquinhos tarafından atılan tek bir golle takip ettikleri için şanslı oldukları anlamına geliyordu.

Fransa'nın başkentinden şehir dönüşü olarak arka cebinde 2-1'lik bir ilk galibiyetle, işe yaradığını söylemek adil.Parc des Princes'teki ilk yarının büyük bir kısmı için City, saldırının en iyi savunma şekli olduğu ethosuyla daha fazla ilgileniyordu ve saldırının da skoru kazanmanın ve kravatı kazanmanın en iyi yolu olduğunu unuttu.


fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...