Yandex.Metrica

monopoly hile apk

   

monopoly hile apk v.1:2

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


 

 

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI


monopoly hileli apk indir

Parker Brothers, 1935'te Monopoly masa oyununu yayınladığında, gerçek bir sansasyon haline geldi. Hiç kimse satın alma, kiralama, bankacılık, gayrimenkul ve iş dünyası hakkında bir oyunun dünya çapında bir başarı olacağını tahmin edemezdi. Aslında, 1935'ten beri, Monopoly dünya çapında 750 milyon insan tarafından oynandı. Guinness Rekorlar Kitabı, oyunu oynayan Kişi sayısı için Tekel'i bile gösterdi. Games Dergisi ayrıca Monopoly'yi Hall of Fame'e dahil etti.

monopoly hile 

Ancak, Tekelin kökeni 1935'ten çok önceydi. Kökleri 1904'te bile izlenebilir. Elizabeth J. Magie Phillips adında bir Quaker kadını, insanlara Henry George'un tek vergi teorisi hakkında öğretmek için daha iyi bir araç olacağını umarak bir eğitim masası oyunu yarattı. Oyun daha sonra ev sahibinin oyunu olarak adlandırıldı ve birkaç yıl sonra yayınlandı.
Bundan sonra, üzerinde desenli birçok oyun piyasaya çıktı. Elizabeth Phillips, aslında, 1924'te oyununun daha yeni bir versiyonunu da patentledi. On yıldan biraz daha uzun bir süre sonra, Parker Kardeşler Monopoly ile çıktı. O zamandan beri, Amerika genelinde birkaç kişi tasarım ve gelişimine katkıda bulunuyor. Bu, bugün Tekelin ne olduğunu yaptı. Ancak görünüm ve stildeki değişikliklere rağmen, oyunun temel ve ilkel kuralları pek değişmedi.
fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...