Yandex.Metrica

Manor Cafe hileli apk indir

  

Manor Cafe v.2.11

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER  

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI


Cafeland hileli apk indir


Kafe dünyasında nihai kafeyi inşa etmenize yardımcı olacak bazı rehberliğe ihtiyacınız var mı? Eğer nihai bir kafe inşa etmek ve tüm arkadaşlarınız arasında 1 numaralı şef olmak istiyorsanız, o zaman 2 şeye hakim olmalısınız:
Kafenizi işletmek neredeyse tamamen servis ettiğiniz yiyeceğe bağlıdır. Size hizmet etmek için seçtiğiniz farklı besin öğeleri seviye yukarı ve cafe için yeni dekorasyon satın sağlayan noktaları ve paraları cafe, cafe. Müşterileriniz için pişirmek istediğiniz yiyeceklerden elde ettiğiniz kazancı en üst düzeye çıkarmak için, hangi yiyeceklerin yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayacağını bilmelisiniz.

Cafeland hilesi


Ayrıca, yemek pişirirken zamanınızı en iyi şekilde kullanmak çok önemlidir. Karınızı en üst düzeye çıkarmak için en iyi seçenek, internette geçirdiğiniz zaman etrafında dönen bir yemek programı yapmaktır. Müşterileriniz için hangi yiyecekleri pişireceğinizi biliyorsanız ve bir yemek programı ile zamanı en iyi şekilde kullanırsanız, hiçbir zaman baskın bir kafe inşa edebileceksiniz.

Müşterilerinizi Mutlu Ederek Kafe Dünyasına Hakim Olun

Müşterilerinizi mutlu etmek, mükemmel bir kafe inşa etmenin büyük bir parçasıdır. Müşterileriniz mutluysa, vızıltı puanınızı artıracaksınız. Vızıltı puanınız, kafenize kaç müşterinin geldiğini doğrudan etkiler, böylece kazanç potansiyelinizi etkiler. Müşterilerinizi mutlu etmek ve vızıltı puanlarınızı yüksek tutmak için 2 şey yapabilirsiniz:

- Hizmet etmek için yiyecek tükendi asla emin olun
- Sunucunuzun müşterilerinize zamanında hizmet verdiğinden emin olun

Bu 2 şey, yüksek bir vızıltı derecesini korumak için çok önemlidir. İyi bir yiyecek stoğu tutamazsanız veya müşterilerinize zamanında yiyecek gönderemezseniz, vızıltı Derecenizde ve kazanç potansiyelinizde bir azalmaya neden olurlar. Ama tam olarak hangi yiyecekleri pişireceğimi ve müşterilerimi maksimum kazanç için nasıl tatmin edeceğimi nasıl bilebilirim?


fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...