Yandex.Metrica

gun of glory hileli apk dayi

 


Gun of Glory Hileli Apk v.1.4.2

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 


INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERIGun of Glory Hileli apk

FPS Freeks, birinci şahıs atıcılar oynarken doğruluğunuzu arttırması beklenen KontrolFreek oyun aksesuarları tarafından oluşturulan nispeten yeni bir denetleyici eklentisidir. FPS Freek (sağda resmedilmiştir), denetleyicinin mevcut analog uçlarının her birine taktığınız bir analog genişleticidir. Sonuç, KontrolFreek web sitesine göre "tam duraktan durağa %40 daha fazla doğrusal mesafe sağlayan uzun bir analog çubuktur."Atıcıları yarı rekabetçi oynayan biri olarak, bunların her şeyi yapacağından şüpheliydim. Sadece 9.99 $ ' dan satarak, bir çift satın almaya ve denemeye karar verdim.

Sipariş verdikten sonra, Ucubelerim gelmeden önce sadece bir hafta sürdü. Onları iki oyunda test ettim: Halo 3 ve Call Of Duty 4. Görünüşe göre, bazı Major League Gaming Pro oyuncuları bunları Halo turnuvalarında kullanıyor, bu yüzden önce Halo 3'te denemeye karar verdim.
fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...