Yandex.Metrica

Gangstar New Orleans hileli apk dayi

 

 Gangstar New Orleans OpenWorld apk dayi

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Gangstar New Orleans OpenWorld APk, Gangstar New Orleans OpenWorld hilesi, Gangstar New Orleans OpenWorld hile indir, APK Oyunlar.

Gangstar New Orleans OpenWorld hileli 


Yani fps Freeks gerçekten işe yarıyor ama nasıl çalışıyorlar? Bunu açıklamak zor, ama işe yarıyor çünkü daha uzun bir çubukla daha geniş bir hareket aralığı var. Kısa bir analogunuz varsa ve üst kısmı hafifçe hareket ettirirseniz, alt kısım üst ile neredeyse 2:1 oranında hareket eder. Yani, alt, seyahat etmek için daha az mesafeye sahip olduğu için üstten daha hızlı hareket eder. Bir yarış pistinde bir eğri gibi düşünün. Eğrinin iç kısmını alırsanız, seyahat etmek için daha az mesafeniz vardır ve dışarıdaki birinden daha hızlı dönersiniz. Bununla birlikte, analog daha uzunsa, çubuğun alt kısmı daha düşük bir oranda üste doğru hareket eder. Bu nedenle, başparmağınızı daha uzun bir analog ile hafifçe hareket ettirmek, analogun alt kısmını (hareketi ekrana çevirmek için denetleyiciye bağlanan şey) 1:1 aralığında hareket ettirir. Bu size hareketleriniz üzerinde daha fazla kontrol sağlar ve böylece hassasiyetinizi ve doğruluğunuzu arttırır.


fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...