Yandex.Metrica

fun race 3d hileli apk


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERINDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

 fun race 3d hile indir

Daha küçük ölçekte benzer bir olay, bu yıl ilk kez portimao'nun yakınındaki Algarve'nin en yeni motor devresinde yer alan yepyeni Algarve tarihi Festivalidir. Goodwood festivalinde olduğu gibi, farklı kategorilerdeki otomobiller için rekabetçi yarışlar olacak. Aslında, yarışmayan otomobiller için çok sayıda sergi alanına ek olarak 16 farklı yarış var. Motor yarışı efsanesi Sir Sterling Moss, 80. doğum gününü kutladığı yıl kendi arabası olan 1956 Osca'yı yarışmaya davet etti. Sir Sterling, normal bir arabaya sahip olmadığı, toplu taşıma araçlarında veya scooter'ında seyahat etmeyi tercih ettiği için bilinir. Ayrıca, Mini'nin 50.yıldönümünü kutlayan bir yardım geçit töreninin yanı sıra Ferrari, Maserati ve Osca otomobilleri için geçit turları da planlanıyor.

Gambiya, İngiltere'deki Plymouth'tan başkent Banjul'a kadar Avrupa çapında bir grup otomobilin yarıştığı tarihi bir otomobil etkinliği için son destinasyondur. Bu, birkaç yıl önce başlayan ve sürücülerin yerel topluma fayda sağlamak için mitingden sonra arabalarını Banjul'da bırakmalarını gerektiren sıra dışı bir olaydır.

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...