Yandex.Metrica

Car Simulator 2 hileli apk indir

   


Car Simulator 2 hileli v.121

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER
 

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERICar Simulator 2 hilesi indir

Başlangıçta, annesinin sahip olduğu bir binanın yöneticisi olan Edgar adında bir adam, mücadele eden kiracılardan birine ilgi duyduğunda başladı.

1930-1932 yılları arasındaki Büyük Buhran sırasında şirketin kendi mali sorunları vardı, ancak ayakta kalmaya çalıştılar ve bunu 1932'de itfaiye araçları yapmaya başladılar. Özel itfaiye araçları, tüm İtfaiye şeflerinin bir tane istemesini sağladı, çünkü kamyonlara istedikleri fikirleri girebilirken, diğer şirketler ya onlar için yapamazlardı ya da yapmazlardı, bu da yeniliği tasarruf faktörü haline getiriyordu.

Yeni kamyonları önümüzdeki iki yıl içinde oldukça iyi bir performans sergiledi ve haftada en az iki kamyon sattı. Özel yapılmış kamyonlar onların ayırt edici ürünüydü. Zaman geçtikçe, şirket daha yüksek üretim seviyeleri ile daha da karlı hale geldi. Maliyetlerden tasarruf etmek için , görev ücretlerinden tasarruf etmek için kamyonlarını Kanada'da yapmaya karar verdi. 1929'da o kadar başarılıydılar ki Seattle, Washington'da yeni bir fabrika açmaları gerekiyordu ve Harry Kent şirketin başkanı oldu.
Toy Blast hileli apk

     Toy Blast hileli apk v.122 OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI Toy Blast hileli apk • Tüm parçalarınızın aynı şekil...