Yandex.Metrica

Car Parking Multiplayer

   

Car Parking Multiplayer v.12 hileli apk

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERICar Parking hileli apk indir

Vintage otomobil olaylarının geri dönüşünün nedeni çok çeşitli olabilir, ancak genel halkın bazı eski olayların yeniden ortaya çıkması ve yenilerinin yaratılmasıyla enerjilendirildiğinden şüphe yoktur. Tarihi araçların sahipleri ve sürücüleri iki çeşittir. Araçlarını showroom koşullarında tutmayı seven, değerli arabalarını temizlemek ve parlatmak için saatler harcayan ve onları asla açık yola çıkarmayan bu kişiler. Diğer uç nokta, arabasını neredeyse hiç temizlemeyen sahibi/sürücüdür, aslında onları çalışır durumda tutmak için en azını yapabilirler. Bu insanlar, sahip olmaktan ziyade sürüşle daha fazla ilgileniyor gibi görünüyorlar ve motorlarını yola çıkarmak için her fırsatı arıyorlar, ya noktadan noktaya zorluklarda ya da mümkün olan yerlerde yarış pistinde. Tarihi motor sporlarının bir başka gelişen Dalı, soyulmuş yarışçıların engebeli arazinin kapalı bir bölümüne mümkün olduğunca hızlı tırmandığı tepe tırmanma disiplinidir.

Car Parking hileapk indir


Burada kendimizle ilgili olduğumuz spor bölümü, araba mitinglerinin yerini veya araba yarışı pistlerindeki tarihi yarışmaları kapsar. Bunlar halkın dikkatini çeken ve şimdi farklı ülkelerdeki motor sporları takviminin önemli bir bölümünü oluşturan olaylardır. En büyüklerinden biri, dünyanın dört bir yanından otomobilleri, sahipleri ve ziyaretçileri çeken İngiltere'deki Goodwood Revival Festivalidir. Çok pahalı arabaların, arabaların orijinal olarak yarıştığı geçmiş dönemi yansıtacak şekilde sevgiyle restore edilen pistte adımlarını attığını gören gerçek yarışlar var. Ziyaretçiler dönem kostümü giymeye davet edilir ve tüm hafta sonu özel bir etkinliktir.

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...