Yandex.Metrica

The Sims hileli apk indir

 

 The Sims Mobile hileli APK v.1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


OYUNUMUZDAN VIDEO


LINK

apk indir buton

ETIKETLER


The Sims hileli apk

Bir süre sonra oyun biraz sıkıcı olabilir çünkü aynı eylemleri tekrar tekrar tekrarlarlar; kalk, işemek, duş almak, işe gitmek, eve gelmek ve uyumak. Temel olarak, sadece inşa edebilmeniz için daha fazla para bulmalarını bekliyorsunuz. Ancak, bina bile biraz hayal kırıklığına uğradı, çünkü arazinize ne kadar koyabileceğinize dair bir sınır var. Dev bir ev inşa ediyordum, sadece onları dekore etmek için ihtiyacım olan tüm odaları ekledim, ama bir çiçek bile satın alamadım çünkü çok doluydu. Henüz dekore edilmemiş üç odam kalmıştı. Sadece idareli gitmek unutmayın.
The Sims mobil indir

Bu oyundaki grafikler harika, The sims faces'teki ayrıntıları görebilir ve televizyon ekranındaki görüntüleri görebilirsiniz. Ses efektleri de iyidir, televizyonun sesiyle bir korku filmi mi yoksa çizgi film mi olduğunu anlayabilirsiniz. Bu Sims oyununun grafikleri, PC'deki ilk Sims'teki grafikleri çok aşıyor, ancak PC sürümü hala çok daha eğlenceli. İstediğiniz kadar çöpü istediğiniz kadar doldurabilirsiniz ve bu Sims oyunundan çok daha iyi öğelere sahip genişleme paketlerine sahiptir. Maxis'in The Sims, bir yıldan fazla bir süredir the Sims'in PC versiyonunu oynadıktan sonra sahip olduğum beklentileri karşılamadı. Ancak, kendi başına bu lezzet bir sürü oldukça güzel bir oyun. Özellikle iki oyuncu modunu ve bazı görev modlarını beğendim, ancak ikinci evi bitirmek için öfkeli bir parti veremedim. Bu oyun, benim gibi eleştirmenler için bile ne kadar bağımlılık yapabileceğinden dolayı etrafta dolaşmak eğlencelidir.
fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...