Yandex.Metrica

king of avalon Hileli APK

 

king of avalon hileli apk v2.1

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 
 

OYUNUMUZDAN VIDEO


INDIRME LINKLERIMIZ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERIMIZ

king of avalon hileli apk

Bu tür bir yaşamı değiştiren inanç olmadan, dinimiz boşuna. Madde boş ve işe yaramaz! İsa, bazılarının ona böyle bir inancı itiraf edeceği konusunda uyardı, ancak inançları kabul edilemezdi. O uyarıyor:

Bu insanlar dudaklarıyla bana yaklaşıyorlar, ama kalpleri benden uzak. Boşuna, doktrinler için insanların emirlerini öğreterek bana ibadet ediyorlar.

Krallığın müjdesi, sadece sözlü hizmetten çok daha fazlasını talep ediyor! Bu tövbe gerektirir-yaşam tarzımızda bir değişiklik. Günahın ve kendi insan doğamızın üstesinden gelmemizi gerektirir. Mesih'in bu müjdesi, Tanrı'nın yasasını ihlal etmeye devam edecek şekilde davranmayı bıraktığımız konusunda ısrar ediyor. Biz aslında on Emir tutmak için başlamalıdır . İsa'nın vaaz ettiği müjde, inananların, gelecekteki dünyada krallığında öğretilecek ve yaşayacak olan yaşam tarzını aktif olarak uygulayarak Tanrı'nın Krallığına hazırlanmalarını talep ediyor.

Krallığın müjdesi hayat değiştirir

İsa Mesih'in müjdesi, takipçilerini dramatik bir şekilde değişmiş insanlar haline gelecekleri ölçüde büyüledi ve motive etti. Tanrı'ya itaat etmeye tamamen bağlı bireyler haline geldiler. Mesih için gerekirse her şeyden vazgeçmeye istekliydiler ve birçoğu yaptı. Tanrı'nın Krallığının bu mesajını başkalarına vaaz etmek için zulüm, işkence ve hatta hayatlarını kaybetmekten onur duyuyorlardı! Neden böyle şeylere katlanmak için bu kadar istekli olsunlar?

Cevap, İsa'nın dirilişinden sonra, öğrencilerini ziyaret etti ve onlara Tanrı'nın Krallığı hakkında öğretti. Sonra, Pentecost gününden sonra, Kutsal Ruh'u aldılar. Sonunda mesajının net bir resmini elde ettiler. Şimdi Krallığın ne olduğunu anladılar. Öğrenciler, gördükleri ve İsa'nın ölümden dirildikten sonra onlara öğrettikleri şey tarafından kökten değişti. Hayatlarında bu kadar büyük bir fark yaratan budur. Luke İsa kaydeder:

NBA mobile indir

  NBA mobile apk indir OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER OYUN TANITIM VİDEOSU İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI NBA Mobile indir Son işlem tarihinden ön...