Yandex.Metrica

Restaurant Oyunu indir

Restaurant oyunu, hem büyüklerin hem küçüklerin favorileri arasında yer alıyor. 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER
oyun video
İNDİRME LİNKLERİapk indir buton

oyun etiketleriAncak, çok az Seyahat etti ve çoğu evde besleniyordu. Oteller ve tavernalar çoğunlukla birkaç atıştırmalık ile alkol servis ederken, on altıncı yüzyılın sonlarında ortaya çıkan kafeler yiyecek vermedi. Gıda sağlamaya odaklanan bir yer olan restoran, on sekizinci yüzyılın sonlarında Fransa'da doğdu.Restoranın gelişimi, birçok aşçının işsiz olduğu 1789 Fransız Devrimi tarafından kolaylaştırıldı, bu yüzden kendi restoranlarını açtı. Yani bu günü-dışarı çıkın ve 229 yıl önce modern bir yemeğin doğuşunu kutlayın!


Bir restoranın doğumu sosyal tarihin önemli bir parçasıdır. İlk kez, İnsanlar ne kadara mal olacağını önceden bilerek istedikleri her şeyi yiyebilirler. Bundan önce, öğle yemeği kendi aşçılarını işe alan zenginlerin ayrıcalığıydı ve insanların yedikleri şey toplumdaki konumlarına dayanıyordu. Yeni restoranlar, herkesin erişebileceği iyi yemek yeme fırsatı sunarak ve herkesin ne yediğini seçmesine izin vererek sosyal eşitliği teşvik etti.


NBA mobile indir

  NBA mobile apk indir OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER OYUN TANITIM VİDEOSU İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI NBA Mobile indir Son işlem tarihinden ön...