Yandex.Metrica

F1 Manager hileli apk indir

F1 Manager hileli v.2.1122

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleriMcLaren F1 takımı, 1997 yılının ikinci yarısında ve 1998 sezonunda, sürücüler David Coulthard ve Mika Hakkinen'in arka frenlerden sadece birini etkinleştirmesine izin veren ikinci bir fren pedalı sayesinde kural kitabı gri alanında yaşadı. Amerikalı mühendis Steve Nichols'un beyni olan sistem, öşelere döndürerek azaltmaya yardımcı oldu. Formula 1 fotoğrafçısının gözünü, otomobilin bir dönüşten çıktığı sırada parlayan bir arka freni yakalamak için aldı ve bu da yarışmanın dikkatini çekti. mühendisleri daha sonra 1997 sezonunun ikinci yarısında devreye giren tur başına yarım saniye kadar değerli olduğunu iddia etti. İşe yaradı mı? 1997'de iki yarış kazandı ve şampiyonada üçüncü oldu, Hakkinen ilk kariyer yarışını kazandı ve altıncı oldu. Rakip Ferrari, McLaren'in dört tekerlekli direksiyonun tanımına uyan bir şey yaptığını iddia ederek protestoya öncülük etti. FIA, 1998 sezonunun başlarında “fren direksiyonu kabul etti ve yasakladı. Bu arada, 16 yarıştan sekizini ve F1 şampiyonluğunu kazandığı aynı 1998 sezonu olurdu.


Hava artı yakıt eşittir güç. Bu nedenle, her türlü motor sporundan yaptırım organları, bir motora izin verilen hava miktarını kısıtlayarak gücü sınırlamaya çalışmaktadır. Toyota'nın 95'te hava
nasıl atladığını zaten gördük. Ford'un farklı bir fikri vardı. 2003 yılında, Ford Focus ralli arabası performansı artırmak için geri dönüştürülmüş hava kullandı. Ford mühendisleri bir hava deposu inşa etti ve arka tampon kapağının altına sakladı. 2 mm kalınlığında titanyumdan yapılmış olan tank, gaz kelebeği sürüşü sırasında basınçlı hava topladı ve barındırdı. Uzun düzlüklerde, sürücüler, bir titanyum boru vasıtasıyla motorun emme manifolduna geri beslenen depolanmış havayı serbest bırakabilirler. Ve arkadan gelen yasak hava, zorunlu sınırlayıcı plakayı atladı. Bu küçük numara gücü yüzde beş artırdı. Ford'un o yıl en iyi sürücüsü Martin, iki miting kazandı ve şampiyonada beşinci oldu. Ayrıca bir kez diskalifiye edildi, çünkü hile keşfedilmeden ve yasaklanmadan önce üç miting sürdü.

futbol oyunu apk

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI En iyi futbol oyunu Sky Sports News, arsenal...