Yandex.Metrica

Need for Speed No Limits hileli apk

CSR Racing 2 hileli hileli apk

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER
INDIRME LINKLERIapk indir buton

OYUN ETIKETLERITsti için pozitif olan ilk Formula 1 pilotudur ve şimdi bu haftasonu İngiltere Grand Prix'sini testte karantinaya alırken kaçıracaktır. Perez, önümüzdeki hafta sonu Silverstone'daki 70. yıldönümü Grand Prix'sini de kaçıracak ve İngiltere hükümeti yönetimi, için pozitif test sonucu olan herkesin 10 gün boyunca karantinaya alınmasını gerektiriyor.

Racing Point şirketi, pozitif test puanlarına rağmen fiziksel olarak sağlıklı ve iyi bir ruh halinde” olduğunu doğrulayan bir bildiri yayınladı. Ekip şunları ekledi:"niyetimiz Pazar günü iki otomobille yarışmak. İngiltere Grand Prix haftasonu için bir sonraki adımları zamanında bildireceğiz.
Perez, her zamanki taramasından sonra sonuçsuz bir test sonucundan sonra kendi kendini izole ettiği için Perşembe günü Silverstone'da yoktu. Testler, iki spesifik  genini tanımlamak için yapılır ve eğer hasta her ikisine de sahipse, test pozitif olarak kaydedilir.

Eğer hasta ikisine de sahip değilse, o zaman negatif bir tanıya yol açar, ancak testte bu genlerden sadece biri mevcutsa, sonuçsuz bir sonuç verebilir.

Racing Point ayrıca, Perez'in F1'in "kabarcık" sistem protokollerini takip ederek yakın zamanda temas ettiği küçük bir takım ekip üyelerini kendi kendine izole etmeye başladı.
NBA mobile indir

  NBA mobile apk indir OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER OYUN TANITIM VİDEOSU İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI NBA Mobile indir Son işlem tarihinden ön...