Yandex.Metrica

CSR Racing 2 hileli apk indir

CSR Racing 2 hileli hileli apk

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


INDIRME LINKLERIapk indir buton

OYUN ETIKETLERI


Ben bu konuda konuşmak gerektiğini sanmıyorum. Aldatma gibi duygusal kelimeleri ya da bilginin aktarılıp aktarılmadığını kesinlikle kullanmayacağım. Kurallara göre, bu yasadışı olurdu. Bunu yapmak istediklerini veya cesaret ettiklerini sanmıyorum.

"Makinenin bu kadar iyi çalıştığına inanamıyorum, ama bu iyi bir küçük takım. Sonuç olarak, FIA tam olarak kontrol ettiklerini ve Mercedes ve Racing Point'in "bu arabanın tasarlandığı 2019 kurallarına göre çalıştık" diyorsa, ne yapabiliriz - Benim gibi sürekli soru sorman dışında. Gözlerimizi kapatmaya çalışıyorlarsa, geçen sene Ferrari'ye nasıl olduğunu öğreneceğiz.- Racing Point yarışçısı Perez, son 19 testinin sonuçsuz olduğunu kanıtladıktan sonra Perşembe günü mevcut değildi, bu da tekrar test edilmesi gerektiği anlamına geliyordu.

Perşembe gecesi FIA tarafından yayınlanan bir açıklamada, perez'in ikinci test sonucunun olumlu olduğu açıklandı.


"Perez, ilgili halk sağlığı yetkililerinin talimatlarına göre kendi kendini karantinaya aldı ve bu organlar tarafından reçete edilen prosedürü takip etmeye devam edecek.

NBA mobile indir

  NBA mobile apk indir OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER OYUN TANITIM VİDEOSU İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI NBA Mobile indir Son işlem tarihinden ön...