Yandex.Metrica

bigo live elmas hile

Bigo live'de ünlü olabilir ünlülere destek verebilirsiniz. Bunun için elmasa ihtiyacınız  vardır ve eklentiyi kurarak bunu kullanabilirsiniz. pala baba, sibel can, taner tolgaci naz mira gibi bütün ünlüler burdalarda hepsi var. üstelik ücretsiz ve hızlı olarak indirebilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

bigo live APK ETKILETLERIMIZ


Bigo live elmas hilesi indir


Tüm Facebook anlık mesajlarınızın geçmişi her iş parçacığında veya konuşmada saklanır, ancak arama şekli bir bilgisayar veya mobil cihaz kullanıp kullanmadığınıza bağlı olarak farklıdır.
Bigo Live'da bilgisayarınızdan sohbet geçmişini arayın. bigo  live sohbet geçmişi bilgisayarda Facebook sohbet geçmişinizi taner tolga web sitesinde ve pala baba nükteci sitesinde de arayabilirsiniz. Ayrıca, mesaj isteklerini tamamlayarak arkadaş olmadığınız kişilerden gelen mesajları da bulabilirsiniz.
Bıgo'da, sayfanın üst kısmındaki mesaj düğmesini, profilinizin ve ana bağlantınızın yanında tıklayın.
Bilgisayardan sohbet geçmişini Ara yukarıdaki ilk adımın başlangıcında, ayrıca menünün altındaki Messenger'daki Tümünü görüntüle düğmesini de tıklayabilirsiniz. Eski bigo mesajları aracılığıyla arama yapabilirsiniz böylece tüm konuşmaları sıkılaştırır.


Messenger, eski oyunlar mesajlarını nasıl arayabileceğinizdir:


NBA mobile indir

  NBA mobile apk indir OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER OYUN TANITIM VİDEOSU İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI NBA Mobile indir Son işlem tarihinden ön...