Yandex.Metrica

Traffic Rider hileli apk

Traffic Rider  PARA HİLELİ APK v.1.2

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


                                  OYUN TANITIM VİDEOSU


                                         İNDİRME LİNKLERİapk indir buton

                                              Traffic Rider v1.3 PARA HİLELİ APK                           

Dayınıza destek olmak için sosyal medya'dan paylaşım yapabilirsiniz.

Traffic Rider Hileli Apk Etiketleri


Traffic Rider Hileli Apk İndir

Ağır kamyonlar (çok daha büyük modeller). Bu kategori, dizel motorların 1890'da icat edildiğine bakılmaksızın, 1970'lere kadar ABD'de veya Avrupa'da yaygın olarak kullanılmamıştı.bu dönemde benzinli motorlar daha popülerdi.Daha sonra ilk hafif kamyonlar geldi. İlk Kanadalı elektrikli araçlar tarafından üretilen-e kamyon olurdu. Bununla birlikte, bu tür küçük ve hafif kamyonlar Asya veya Avrupa'da daha popülerdir.  Ortalama kamyonlar nispeten daha büyüktür, ağırlıkları 13.000 ila 33.000 pound arasındadır. Yerel malzemeler ve bazı kamu hizmetleri (çöp kamyonları veya itfaiye araçları) amacıyla kullanılırlar.

Traffic Rider Apk İndir

Başka bir modern kamyon kategorisi var. ABD yollarında en popüler olarak kabul edilen ağır kamyonlarla ilgili. Esas olarak ülkenin bir bölümünden diğerine kargo teslim etmek için kullanılırlar.

ABD eyaletlerinin Federal köprü Yasası'nın araç boyutu için özel gereksinimleri olduğunu belirtmek gerekir. Başka bir deyişle, her devlet aracın mümkün olan en büyük boyutunu, eksenlerin ağırlığını ve bunların kombinasyonunu belirler.

NBA mobile indir

  NBA mobile apk indir OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER OYUN TANITIM VİDEOSU İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI NBA Mobile indir Son işlem tarihinden ön...