Yandex.Metrica

King of Avalon Hileli apk dayi

king of avalon hileli apk v1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 
 

oyunumuzdan video


indirme linklerimiz

apk indir buton

oyun etiketlerimiz

king of avalon hileli apk


King of Avalon olgun bir üründür ve bununla birlikte olgun bir izleyici kitlesidir. 3000'den fazla kron veya daha fazla oyuncu, 1 veya daha fazla yıl boyunca clash royale oynayacak. Muhtemelen kilitli kartların %80-100'ü arasında bir yere sahip olacaklar ve bu kartların üst seviyelerini taşlayacaklar. Bu kart başına ay sürebilir. Bu noktada oyuncuların yorgunluk büyük miktarda ve yeni veya farklı bir görev ile hareketli insanlar insanları eğlendirir. King of Avalon sunumumda söylediğim gibi, oyun ekibi Lord of the Rings metriğini (hepsini yönetmek için bir KPI) kurmak istiyor. Bu aşamadaki güncelleme, bu metrikle en fazla etkileşimi sağlamayı amaçlamalıdır, çünkü geliştirildiğinde diğer tüm metrikler yükselmeye eğilimlidir. King of Avalon için, bunların tüm diğer sistemlerine daha fazla katılım sağlayan günlük savaşlar olduğunu söyleyebilirim, savurganların yüksek sayıda savaşa sahip olma olasılığı daha yüksektir.

İkinci gün savaş günü denir ve şimdi oyuncular sadece her kart şu anda kadar tesviye düzeyinde kazanmış kartları seçebilirsiniz. Bu, düşmüş kartlardan güverte işçiliğinin klanın kendileri tarafından desteklenebileceği bir taktik tartışma oturumu oluşturur. Her klan üyesinin tek bir savaşa sahip olması için sadece bir şansınız var. Eğer kazanırlarsa, liderlerine bir kılıç eklerler ve 5 rakip klandan biri genel kazanan olur ve daha büyük bir sandık alır. Her klan Savaşı yaklaşık 2 gün sürer.

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...