Yandex.Metrica

Euro Truck Smulator 2 apk indir

Euro Truck Smulator  2 HD v1.0.3 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


İNDİRME LİNKLERİ

 http://adroin.offerstrack.net/index.php?offer_id=482&aff_id=515


OYUN TANITIM VİDEOSUOYUN etiketleri

euro truck simulator 2  APK İNDİR


Tüm araçların (kamyonlar dahil) ortak bir atası olduğunu belirtmek gerekir. Bu, 1769 yılında Nicolas-Joseph Kyunot tarafından geliştirilen buhar . Bununla birlikte, toplum bu buluşu takdir etmedi ve sadece atların ve mürettebatın ihtiyaçları için inşa edilen yollar nedeniyle 100 yıldan fazla kullanılmadı.

Zamanın kamyonlarının ortak bir yönü vardı-hepsi çift silindirli motorlar kullanıyorlardı. Yük kapasiteleri 3.200 ila 4.500 pound arasında değişiyordu. İlk seri üretim, Amerikan şirketlerinden birinin 700'den fazla ağır kamyon geliştirdiği 1904'te görüldü. On yıl içinde üretim yılda 25.000'den fazla artmıştır.
euro truck simulator 2 mobil indir

Mobil tır oyunu indir


Bu buluştan yüz yıl sonra ilk yarı römork ortaya çıktı. Birinci Dünya Savaşı'na kadar yaygın olarak kullanıldılar. Bu makineler buhar faktörü tarafından çekildi.

Ünlü bir bilim adamı olan, kamyon tarihinde bir atılım yaptı. İçten yanmalı bir motorla çalışan bir kamyon tasarladı. Ancak, insanların kargo taşımasına izin veren araçlar olarak kullanılmadılar. Birkaç yıl sonra, onları değiştirmeye karar verdi ve ilk motorbus'u yarattı. Önümüzdeki birkaç yıl içinde, bu kamyon kendi versiyonlarını oluşturmaya çalışan çeşitli şirketler tarafından büyük ölçüde değiştirildi.

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...