Yandex.Metrica

pes 2020 mobil indir


pes 2020 mobil v.1.002

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERİNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OKEY PLUS HILELI APK ETİKETLERİ


 Eski batsman Mark Ramprakash,İngiltere'nin "düz"olduğunu ve Yeni Zelanda'nın üçüncü günde ilk testte üstünlük kazanmasıyla taktiklerinin yanlış olduğunu söyledi. BJ Watling'in yenilmediği 119, Yeni Zelanda'nın 394-6'da bitirdiği 41 koşu açığına 209 koşuya geçmesine yardımcı olduğu için turistler sadece iki küçük kapı aldı.Ramprakash İngiltere"kıvılcım"yoksun ve çok kısa topları bowled söylediAma Koç Chris Silverwood onu bu kadar övmedi.İlk kez testlerde İngiltere'den sorumlu olan Silverwood," bu düz bir adım " dedi.

pes 2020 mobil apk indir


"Planı uyguladık ve onlara çalışmak için zaman verdik. Topla iyi bir disiplin gösterdik, ama bu bir oyun."

Çok yönlü Ben Stokes ve Kaptan Joe Root, bowlers Stuart Broad, jos Buttler ve Sam Curran'ın hepsi bankta.

O sorumlu olmuştu kariyerinde ilk kez oldu, o iken Stokes"wicket pahalı bir düşüş dahil 31, ve devamsızlık bir dizi.Bu yılın başına kadar İngiltere'nin vuruş antrenörü olan Ramprakash, BBC Test Match podcast'e şunları söyledi: "düz bir gündü, kaçamazsın.

"İngiltere'nin sahip oldukları içe dönük ve sessiz kişiliklerin sayısı nedeniyle birkaç yıldır mücadele ettiği bir alan oldu - bazen görsel bir kıvılcım eksik.Serbest bırakma iyi huyluydu, ama bir şekilde biraz kıvılcım yaratmak için bir sürü insana ihtiyacınız var.
"Bu takımın doğal ruhunun, geride kaldıkları ve izcilerin buna iyi tepki vermedikleri bir liderlik verdiklerini biliyoruz, çünkü doğal oyunlarına saldırmak. Onlar için büyük bir test olacak."


pes 2021 hile apk dayi

    pes 2021 mobil v.1.002 OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER İNDİRME LİNKLERİ E FUTBOL PES HILELI APK ETİKETLERİ pes 2021 mobil apk indir  Inter Milan&...