Yandex.Metrica

Otobüs Simulator : Ultimate hileli apk                                          Otobüs Simulator : Ultimate hileli apk v.1 211

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Otobüs Simulator ETIKETLERIMIZ1820'li yıllarda, ve dünya çapında toplu taşıma çeşitli formları gelip gidiyor beri, bir etki yaratmak, biz Seyahat değil, aynı zamanda bugünün şehrin genel yapısına sadece nasıl. İlk otobüs Hizmetleri tüm dünyada fışkıran başladıkça, A noktasından B noktasına almak olmak oldu, her zamankinden daha kolay, kentsel-kentsel alanlar ve kentsel mahalleler arasındaki boşluğu ilerletmek.

Teknolojik ilerlemenin evrimi, atlı arabalar ve Teleferik geliştirme, ağır ve hafif raylı sistemler ve sonunda elektrikli ve kendinden tahrikli otobüslerin toplu taşıma sisteminin başlamasına yol açtı.

Bugün bildiğimiz toplu taşıma sistemlerinin tarihini oluşturmak için bunların nasıl bir araya geldiğini öğrenmek için okumaya devam edin!İlk halk otobüsü hattı Fransa'da Blaise Pascal tarafından 1662'de başlatıldı. Paris sokaklarında koşan at arabalarının çeşitli yolları, her biri 7-8 yolcu kapasiteli gün boyunca planlandı.

Belli ki, vaktinden önce bir adam, pascal'ın fikri çıkarmak, ama hemen sırasında yaklaşık on yıl popülerlik kaybetti. Bu" otobüs için Beş sent, "veya" Cinq à Carosses yıl, " asalet ve gentry sadece mevcuttu.

Halkın toplu taşıma araçlarına binmesine asla izin verilmemekle birlikte, lüks bile bu highbrow konseptini daha yüksek bir ilgi seviyesine taşıyamaz. 1675 yılına gelindiğinde, yenilik yıpranmıştı, nüfus ve toplu taşıma fikrini terk etti.

Hızlı ileri yaklaşık 150 yıl, toplu taşıma fikri ve nihayet, üzerinde yakalamak başladı.

scary teacher 3d hileli apk dayi

scary teacher 3d hileli apk v.1.331 Son güncelleme 18.01.2020 OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI A...