Yandex.Metrica

Law of Survival 2 hileli apk indir apk dayi

Law of Survival 2 v.1.221.11

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI


Law of Survival 2 hileli apk

SURVİVİOR2 WARZ  mobil cihazlar için oyunun yeni bir savaş royale türüdür. Biz sadece insan gizlice saldırılara karşı korumak değil, aynı zamanda zombi saldırıları konusunda dikkatli olmak gerekir. Sen malzemeleri toplamak ve kendi kamp inşa etmek gerekir. Sadece bir hedef var: hayatta kalmak için!Zombileri öldürmek, virüslere karşı savaşmak, yağma yağmalamak ve döküm almak hepsi eğlenceli. Hastaneler virüslerle doludur, terk edilmiş okullar ve ormanlar, sisle çevrilidir... Senaryolar bir yeri vardır ve savaş durumu herhangi bir zamanda değişir!
Malzemelerin toplanması yapmak ve sürekli silah yükseltmek için, çölde kendiniz için bir ev inşa etmek ve hasardan korumak için, sahnenin temelinde uygun savunma takım seçin

Dünyanın her yerinden oyuncularla çevrimiçi. Onarım sinyal Kulesi lonca açmak için sonra, dış yardım aramak için diğer kurtulanlarla temas!

Sahne gerçek hayata daha yakın, sahne dört mevsim döndürülebilir, görüntünün kalitesi yüksek çözünürlüklü ve stil mükemmel!

Dünyanın gerçek yargı hoş geldiniz. Çok fazla kaynak elde etmeniz gerekecek. Güçlü zombiler dayanacak ve baskınlar karşı korumak için. Belki sürecinde umutsuzluk ve yalnızlık hissedeceksiniz, ama dünya zombiler tarafından işgal edilmiştir çünkü gizli öğrenmek için gerektirir. Sonuna kadar hayatta kalmak için deneyin!

futbol oyunu apk

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI En iyi futbol oyunu Sky Sports News, arsenal...