Yandex.Metrica

Dragon City hileli apk indir


Dragon City hileli apk indir v.1.331, yeğenlerimin uzun zamandır beklediği oyunlar arasında yer alıyordu.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERINDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI


Dragon City indir, Dragon City mobil indir, Dragon City indir, erderha sehri indir, Dragon City hizli indir, Dragon City apk indir, Dragon City

Dragon City para hile


En sıcak oyun mücadele almak ve ateş püskürten ejderhalar yetiştirmek için hazır mısınız? Dünyanın en iyi Ejderha ustası unvanını talep eden siz misiniz? Şehrinizi inşa ve gücünü kanıtlamak!

Bir ejderha şehri inşa, yüzen adalar ve çiftlikler, habitatlar, binalar ve ejderhalar ile doldurun! Toplamak ve sevimli bebekler tren ve PvP Arenalar savunacak muhteşem bir savaş hayvanlar onları gelişmeye!

İttifaklar diğer Ejderha ustaları ile güçlerini birleştirmek ve İttifak olaylara katılmak için, sohbet etkileşim ve özel ödülleri kilidini.

Nadir melezleri yumurtadan ve koleksiyonunuzu genişletmek için ateş, Doğa, savaş, efsane ve diğer birçok öğe ejderha birleştirin. Ayrıca özel olaylardan ejderha elde edebilirsiniz!

Dragon City hileli apk indir

- Ejderha Kitabı tamamlayın! Irmak ve şehir büyümek yapmak için toplamak için 500'den fazla ejderha vardır!
- Yeni ejderhalar üreme olayları ve özel adalar aracılığıyla her hafta oyuna katılmak.
- Ejderha misyonları ile maceranın tadını çıkarın ve özel ejderhaları toplamak, savaşçı sandıkları iddia etmek ve skor tablolarına tırmanmak için PvP Arenalarında diğer ustalara karşı oynayın!
- Hayat ağacında sihirli bir dünyadan ejderhaları çağırabilir ve becerilerini test edebilir.
- Cephane toplayın ve ejderhalar güçlendirmek: eğer savaşta güç büyür nasıl göreceksiniz!
- Böyle Antik dünya ve Guardian Dragons gibi gelişmiş özellikleri kilidini.
- Sosyal: diğer öğretmenlerle oynamak ve savaşmak, onlarla sohbet etmek, İttifak maçlarında işbirliği yapmak ve İttifak Sandıklarını açmak için İttifaklara katılın.
- Oyun kaydetmek ve tüm cihazlarda oynamak için Facebook ile bağlayın-böylece her yerde bebek ejderha alabilirsiniz.
NBA mobile indir

  NBA mobile apk indir OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER OYUN TANITIM VİDEOSU İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI NBA Mobile indir Son işlem tarihinden ön...