Yandex.Metrica

Subway Surfers APK hileli apk

subwaysurfers-Anahtar-Para-Fly-Hack

Güncelleme tarihi:20 mart 2017


Versiyon3.65
Güncelleme
Puan9.2/10
YapımcıSYBO Games
Hile:HileliSubway Surfers APK Etiketleriapk dayi Subway Surfers Hileli APK indir, Subway Surfers hileli indir, Subway Surfers para hilesi yap, Subway Surfers uçuş hilesi, 

Dünyanın ilk Metro İstasyonu 1863 yılında açılan Londra Metropolitan ve İlçe demiryolu idi.Ancak Londralılar tarihsel olarak yeraltı veya daha popüler, “tüp” - 1890 başlayarak inşa derin yeraltı hatları şekli anlamına gelir bir terim yeraltı hızlı transit sistemi olarak atıfta bulundular şehir. Ben “metro” sözcüğü bir yeraltı hızlı transit demiryolu başvurmak için kullanılan geldi nasıl emin değilim; İngiliz ingilizce, bir “metro” bir yol veya kavşak altında bir yaya altgeçidi olduğunu. Ama Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk demiryolu 1897'de Boston'da açıldığında metro olarak adlandırıldı. Sokakların altına gidip insanların yerlerini almak için kullanılan bir tünel olduğundan, İngiliz terimi duygusu basitçe altgeçit demiryolu üzerinden transfer olabilir. “Metro” kelimesi, New York metrosunda, 1900 yılında başlayan, Chemin de Fer Métropolitain (Metropolitan demiryolu) adlı Paris'e kadar izini sürebiliyoruz. Fransızlar, “métropolitain” i “métro” e kısalttılar ve "métro" terimi, şehrin metro sistemi için bir kestirme olarak kaldı.

Dünya çapında, “metro” terimi ABD'de olduğundan çok daha geniş kullanımdadır. Burada, kelime sık sık bir Metropolitan toplu taşıma ajansı başvurmak için kullanılır, hiç bir demiryolu transit olmasa bile: benim memleket transit ajansı, Kansas City alan ulaşım Otoritesi, kendisine "metro" derdi kullanılan ve tüm çalışır otobüsler. (Ayrı bir ajans şehrin merkezi streetcar çalışır, ve her şey şimdi markalı “RideKC.”)

Genel olarak, sakinleri “metro” olarak adlandırılan ABD kentleri, 1971 (San Francisco) ile 1993 (Los Angeles) yılları arasında açılan sistemlerdir; bunlardan yedi tanesi, 1897-1940 yılları arasında ilk büyük ABD metro inşaatında daha çok açılmıştır.

Washington Metropolitan alan ulaştırma otoritesi metrarail (metro) ve Metrobus (Diğerleri) oluşan tüm sistemi, başvurmak için kelime kullanır, ama sakinleri genellikle metro sadece başvurmak için “metro” kullanın. Baltimore'un bir metro hattı aynı şekilde “metro " olarak adlandırılır.” Los Angeles sistemi aynı zamanda bu adı da kullanır, Miami'nin tüm yükseltilmiş sistemi gibi, ama San Francisco Bay Area, kısaltması (Bay Area rapid transit, ya da BART) ve Atlantans kendi sistemi ile aynı şeyi (metropolitan Atlanta rapid transit Authority, ya da Marta) tarafından çağırıyor.

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...