Yandex.Metrica

DREAM LEAGUE SOCCER 2018 Hileli APK (DLS)

Dream League Soccer 2018 HİLELİ APK v.2.1.77, oyuncu güvenl versiyonu tekrar çıktı. Bütün ara transferler eklenmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


OYUN TANITIM VİDEOSUİNDİRME LİNKLERİapk indir buton


Oyun Tanıtımı ve etiketleri


DREAM LEAGUE SOCCER indir

Liverpool Kaptan Jordan Henderson Mısır uluslararası şapka-trick maç topu basit bir mesaj ile şimdiye kadar Mohamed Salah'ın çarpıcı ilk sezon vurgulamak özetledi - "aferin süperstar".Bir Premier League soyunma odası süper ego ortamında bile sadece özel bir yetenek ve selah'ın 5-0 kazanmak Watford üzerinde dört gol kabul etmek zorunda bir nokta o andı. Bazı yönlerden Luis Suarez hatırlattı, eski bir Anfiel favori, kim Norwich karşı feat başardı 2013; Diğerleri – özellikle onun ilk ve üçüncü hedefleri-o Lionel messi's gibi. Salah ilk kırmızı gömlek ve onun takım arkadaşları mesaj kaplı olmuştu yerden ayrıldıktan sonra ilk şapka-hile sonra maç topu kavraması saha bıraktı. “Herkes topu onun için yaptı. Onun için basit tuttum. Ben sadece ‘aferin süperstar’ dedim,” Henderson dedi. Selah bu sezon 36 gol ve 28 önde ligde, Tottenham 'In Harry Kane' den dördü daha iyi ve Avrupa'nın en iyi beş Liginde En İyi dönüşe sahip.Watford karşılaştırmaları karşı onun dört gol salvo sonra kaçınılmaz Suarez ile yapılmış ama Henderson katkıda isteksizdi. “Onlar kendi başlarına hem fantastik oyuncular ve onları karşılaştırmak olamaz,” diye ekledi.

“Onlar farklı oyuncular. Ben gol bir sürü puan biliyorum ve hem de topu sıkı çalışmak ama bu karşılaştırma yapmak çok zordur.

“Luis Barcelona'ya taşındı ve fevkalade iyi gidiyor. Onunla oynama ayrıcalığına sahip olduğum harika bir oyuncu.

“Ama bu sezon Mo inanılmaz oldu. Kesinlikle inanılmaz. Her hafta başarısız olmadan yapıyor.”

Salah takım üzerinde etkisi, ancak, neredeyse 2013-14 onların başarısız başlık meydan okuma sıra üzerinden Liverpool sürükledi zaman bir Suarez benzer.

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...