Yandex.Metrica

TEMPLE RUN 2 hileli apk indir

TEMPLE RUN 2 hileli apk v.1.75.2, koşma ve kaçma oyunu sevenlerin vazgeçilmez tutkusu.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERİNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

TEMPLE RUN 2 hileli apk 

TEMPLE RUN 2 hileli apk indir, TEMPLE RUN 2 hileli indir, TEMPLE RUN 2 hilesi, TEMPLE RUN 2 para hile, TEMPLE RUN 2 hileli apk, TEMPLE RUN 2 android oyun, TEMPLE RUN 2 apk dayi,
Tapınak kentin güney tarafında inşa edildi,tapınak mimari tarzı “Dravidian” tarzı. Tapınak Lord Shiva, Mahavishnu ve Veerabhadra swamy ayrılmıştır. Vijayagara kralları döneminde inşa tapınak çevresine yakın zaman biz nandi tek büyük granit taş oyma bir görünüm var, küçük bir tepe var ve kaplumbağa yapısı şeklinde olduğunu.Sütun sayısı orada tapınakta 70 sütun üzerinde var, ama asılı sütunlara gelen şu anda gerçek konumundan şimdi yerinden edildi, İngiliz dönem sırasında İngiliz mimarının gerçek konumunu değiştirmek için girişimde ama sütun gizli göstermek için hareket başarısız oldu. Meclis salonunun ortasında Veerabhadraw Swamy Tapınağı bulunmaktadır. Veerabhadra Tapınağı Alim Agastya tarafından inşa edilmiştir. Tapınağın yapısı Vijayanagara İmparatorluğu'nun bir örneğidir.sütunlardaki heykeller çok güzeldir. Tapınak çatıları üzerinde fantastik tablolar olabilir tarih ve kültür açıklar.
Tapınağın dışında, Vinayaka Heykeli gibi İlahiyat hakkında bilgi veren çok az büyük heykel vardır.

Bu tapınak yapımında çalışmış olan çocuklar tarafından heykel oldu,öğle vakti anneleri banyo almaya gitti, bu yüzden onlar yedi kapşonlu yılan Heykel başladı ve linga kurdular.

Bu onların gıda yemek için kullanılan plakalar, ve ayrıca bazı diğer insanlar renkleri karıştırmak için kullanılan bir damak olduğunu varsayar.

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...