Yandex.Metrica

Tekken Mobil Hileli İndir

Tekken Mobile APK Update v0.5.3 , efsane oyunun mobil versiyonu karşınızda. Dayınız bunu eskiden ateri salonlarında ne oynardı bilseniz? Ne jetonlar harcadı dayınız bilen bilir. Şimdiki efsane nesil ise, telefonunda da rahatla oynayabilir, üstelik hile kullanımı sınırsız. Oyunumuzun grafikleri 3D olup, ses kalitesi harikadır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


OYUNUMUZDAN VideoİNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyundan etiketler

Tekken Mobil Hileli apk

Tekken 7'deki hikaye modu Mishima kan çizgisinin anlatılmamış hikayelerine odaklanıyor. Tekken 6 olaylarından sonra meydana gelen her olay ve karşılaştığınız mücadele, Mishima destanı'nın devam eden feoduna daha fazla fikir verecektir.Hikayenin bazı bölümleri oyun cutscenes aracılığıyla anlatılacak, diğer anlar diyalog görüntüleri hala olacak ise karakterlerle savaşlara geçiş. Arsa, belirli karakterlerden ya da ayrı bir anlatıcıdan olaylar vererek, perspektifler arasında atlayacaktır. Ana hikaye 14 bölüm toplam vardır, onları tamamladıktan sonra kilidini iki ek epilogue bölüm ile. Hikaye modu sırasında bazı kavgalar için, belirli koşullar altında bir rakip yenmek veya açıkça önceden söylenmemiş belirli gereksinimleri yerine getirmek gerekir. Çoğu zaman, bu sadece onlar güçlü bir saldırı idam önce ya da bir öfke artırma verilir iken bir rakip yenmek için gerektirir.Herhangi bir ceza olmadan hikaye modu sırasında herhangi bir zamanda zorlukla değiştirebilirsiniz. Oyunu daha kolay ya da daha zor ayarlarda oynamak hikayenin içeriğini değiştirmez ya da tamamlanmadan kazandığınız ödülleri değiştirmez. pon Mishima destanının ana hikayesini tamamlayarak, karakter bölümlerine erişim kilidini açın. Bu yan hikayeleri doğrudan ana hikayenin olaylarla ilgili olmayan karakterler için fikir vermek tek dövüş hikayeleri vardır.

Bu kavgalar düz ileri ve özel bir bitiş cutscene ile ödül ve onları tamamladığınızda para mücadele edecek. Onları aldıktan sonra galerideki her karakter hikayesi bölümü için biten videoları görüntüleyebilirsiniz. Karakter bölümlerinin özel koşulları yoktur ve herhangi bir zorluk ayarında tamamlanabilir.

pes club manager hileli apk indir 2021

      pes club manager hile apk v.122 OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI pes club manager hile apk indir Ödedi ve olduk...