Yandex.Metrica

HELİKOPTER SALDIRISI hileli apk indir

HELİKOPTER SALDIRISI 3D hileli apk ,Türkiye ve Dünya çapında oldukça moda oyunlar arasında yer alıyordu. Dayınız sizlere düşünerek güncel versiyonu tekrar sizinle paylaşıyor. İsteklerinizi ve görüşlerinizi istek butonundan dayıya gönderebilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


 
 

oyunumuzun video

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri


HELİKOPTER SALDIRISI hileli apk

Igor Sikorsky, onu icat eden ilk olduğu için helikopterlerin "babası" olarak kabul edilir, ama daha fazla tasarımlar dayalı ilk başarılı helikopter icat çünkü.Havacılık en büyük tasarımcılarından Igor Sikorsky, Rus doğumlu bir helikopterle 1910 yılında çalışmaya başladı. 1940 yılında, Igor Sikorsky'nin başarılı vs-300 tüm modern tek rotorlu helikopterler için model olmuştu. O da tasarlanmış ve inşa ilk askeri helikopter, XR-4, o ABD Ordusu Albay Franklin Gregory teslim etti.Igor Sikorsky'nin helikopterleri güvenli bir şekilde ileri ve geri, yukarı ve aşağı uçmak için kontrol kabiliyetleri vardı. 1958 yılında Igor Sikorsky'nin rotorcraft şirketi, dünyanın ilk helikopterini, teknesi olan, sudan inip havalanabilen ve suda yüzebilen bir gemi yaptı.

HELİKOPTER SALDIRISI 3D hilesi

Stanley Hiller
1944 yılında, Amerikalı mucit Stanley Hillary Jr.
çok sert olan metal rotor bıçakları ile ilk helikopteri yaptı. Helikopterin öncekinden çok daha hızlı hızlarda uçmasına izin verdiler. 1949 yılında, Stanley hiller ilk helikopter uçağını Amerika Birleşik Devletleri üzerinden pilot yaptı, o hiller 360 adlı icat bir helikopter pilotluk.1946 yılında Bell aircraft şirketinden Arthur young, Bell Model 47 helikopterini tasarladı.Döngüsel saha kontrol kavramının ilk ikna edici gerçekleştirilmesi helikopter nr'de görüldü. Pescara tarafından 3. Bu büyük bir makine büyük bir motor ve bir koaksiyel rotor sistemi 16 rotor kanat toplam vardı. Sekiz devrenin her biri bir çift kanatlı kanadı gibi inşa edilmiştir. Bu helikopter böyle bir makinada yavaş yavaş uçmanın mümkün olduğunu gösterdi. Bu süre içinde yaklaşık 10 dakika birkaç uçuşlar uçtu ve aynı zamanda 2415 feet (736 metre) mesafe rekoru. Pescara'nın helikopteri hayır. 3 böylece bir başarı oldu.

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...