Yandex.Metrica

The Sims Mobile hileli APK


 The Sims Mobile hileli APK, uzun zamandır beklenen oyunlar arasında yer alıyor. Mobil sürümünün gelmesi uzun sürdü ama sonunda full hileli ve full apk modu yayınlandı. Dayınız iyi oyunlar diler.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


OYUNUMUZDAN video


link

apk indir buton

etiketlerThe Sims APK indir


Hayat The Sims™ Mobile ile oynamak! Sims oluşturun, onların benzersiz kişilikleri vermek ve daha önce hiç mobil cihazlar üzerinde daha fazla ayrıntı ile evlerini özelleştirin. İlişkiler oluşturmak için diğer Sims ile etkileşim ve kilidini ödülleri. Kariyer hedefleri, Arkadaşlarla kutlamak elde eder ve aşık olurken Sims yaşamlarını deneyim. Ne hikayeler anlatacak mısın? Sims geride eski bugün başlıyor.
Görselleri, saç stilleri, kıyafetleri ve farklı aksesuarları ile Sims özelleştirin. Farklı kişilik özellikleri ekleyebilir ve Stilist, DJ ve Hekim, ve bu Yemek, Gitar gibi hobi olarak kariyer ve Yazma yaşam hedefleri seçin.

FANTASTİK BİR EV İNŞA
Sims için hayatın sunduğu her şeyi yaşayabileceğiniz bir ev yapmak. Evlerin tasarımları pratiklik ile özelleştirme, Mobilya, Ev Aletleri, dekorasyon ve daha çeşitli arasında seçim. Tacos yapmak ya da duş ve süslemeleri öğeleri kombinasyonları ile ruh eşinizle kanepede tek bir işlem gibi sokul bana erişmek için düşünme nasıl kilidini faaliyetleri. Ve böyle bir moda stüdyosu, restoran ve gece kulübü olarak daha açmak, eğlence yerleri, ve senaryo özelleştirin.

SİMS ONLARIN MİRASI AYARLAYIN
Birkaç kuşak boyunca Sims ailesi tanımlamak için güç var. Sims kariyer hedeflerini ve emeklilik ulaşmak zaman, kilidini hobileri ve gelecek kuşaklar için kariyer için Ödül Miras alır, yeni Sims daha ilgi çekici hikayeler anlatmak bile olanak sağlayacaktır. Dede başarısı, bir avukat olarak, onun torunu hakim olmak için yol açabilir. Bir aşçı olarak çalışan bir amcam ünlü bir şef olmak yeğenin ilham verebilir.

BİRLİKTE OYNAMAK
Organize ve kaynaşmak diğer Sims ile festivallerine katılmak, inanılmaz evlerine ekran ödülleri kazanmak, Romantik ilişkiler geliştirmek, ve diğer insanların Sims ile canlı birlikte gitmeye karar bile. Sims de büyük anlar, bu kadar Hızlı bir Parkta Karşılaşır olarak yer alabilir. Seçimler ve bağlantıları yapma birçok yolu vardır.

Aşık olmak, bir aile kurmak, kariyer hayallerini takip ve yaşam hedefleri ve arzuları gerçekleştirmek. Mobil Sims şekilde eğlenin!

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...