Yandex.Metrica

Stack Jump Hileli Apk indir

Stack Jump Hileli  1.1.3  Apk indir, en tatlı oyunlarımız arasında yer alıyor. Oyun eğlenceli ve herkese hitap ediyor. Oyunumuz Android 4.1 üzeri bütün telefonlarda da sorunsuz çalışıyor. Dayınız olarak sitemizde ilk kez yayınlıyoruz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


OYUN TANITIM VİDEOSU

link

apk indir buton

Eklentiler


Stack Jump indir


Voodoo çok garip bir geliştiricisi. Kimse böyle bir Blok, Kağıt vs Yılan gibi Voodoo oyunlar oynadı.ıo, vb. bir all-dokunmatik oyunlar. Tek özelliği yeni karakterler kilidini. Ancak, şirketin ürünleri çok cazip. Bu Oyunlar sadece 1-2 denemeden sonra bağımlısı olduklarını birçok oyuncu kabul.ecently, Vodoo, yeni bir oyun başlatmak için de yaşlı olarak aynı basit oyun devam ediyor. Yığın Atlama. Ancak, oyun da genç bir sürü insan “çılgın yeni oyun stili sayesinde yapar”. Stack Jump download   Yığın Atlama Builder veya Pasta Kulesi Tepesi Pasta Kulesi için oldukça benzer. Yığın Atlama benzersiz, yeni ve daha çekici hale getirmek için nasıl ancak, Büyü biliyordu. Bunun yerine binalar ya da dondurma yığma, tuğla inşa edecek. Ve bu tuğla bina rolünü oynayan kahramanı çok sevimli bir hayvan. Android için Yığın Atlama MUAYENE küçük bir pet gökyüzündeki yıldızlara ulaşan bir hayali vardır. Küçük hayvan bunu yardımcı olacak, onları yığını ve daha yüksek ulaşmak geçirmeden, tuğla üzerine atlamak için kontrol ederek. Daha fazla blok yığılmış, daha çok nokta.

Oyun kapı geçirilmesi ve sonsuz modu iki modu vardır. Kapıdan geçen modunda, karakter 36 tüm zorlu kapılardan artan zorluk ile gitmek zorunda. Sonsuz modu, sonsuz yüksek tuğla yığını, rekor puan. Yüksek tuğla taşımak, daha hızlı oyuncu sürekli ekrana dokunun. Hemen oyunu devirmiş olsun dikkatsizlik sadece bir saniye. Bir noktada, bazı bonus puan alırsınız ve belli bir puan alınca, oyuncu yeni fayans karşılık gelen yeni hayvan kilidini olacaktır. Oyun kilidini açmak ve oynamak için 20 güzel hayvanlar vardır. Grafik açısından, Android için Yığın Atlama önceki oyunlar daha iyi. Duvar kağıdı, aynı zamanda çok çekici, güzel bir karakter, canlı ve eğlenceli bir ses ile.Genel olarak, Yığın Atlama serbest zaman eğlenceli için uygundur, kısa molalar, rahat bir duygu getirmek, ama oyuncular çok stresli olmaya zorlamaz. Şimdi indirin ve oynayın Yığını Atlamak değil.

NBA mobile indir

  NBA mobile apk indir OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER OYUN TANITIM VİDEOSU İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI NBA Mobile indir Son işlem tarihinden ön...