Yandex.Metrica

JURASSİC SURVİVAL Hileli APK


Jurassic Survival v2.2.5 HİLELİ APK, hayatta kalma oyunu seven yeğenlerim için oldukça ideal diyebilirim.  Mishka Production tarafından geliştirilen oyunumuz Android  için oldukça sevildi. Oyun yarı açık dünya oyunu diyebilirim, yani gta gibi seçeneğiniz çok ve istediğiniz kadar genişlik var. Jurassic Survival v2.2.5 sürümü için Megalosaurus, Baryonyx türünde dinozorlarlar eklendi. Jurassic Survival Play 40 bin üzeri indirme almıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


OYUN TANITIM VİDEOSU


İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleriMerhaba çocuklar! Sadece son zamanlarda tehlikeli liderleri av başladı ve tüm Jurassic Hayatta kalmak için 1.0.5 yeni güncelleme bazı detayları paylaşmaya hazırız, bu oyunda zaten mevcut.
Zaten küresel harita üzerinde tespit yarıya olabilir 1.0.5 iki dinozorlar avlamak başlıyoruz. Bu saldırganlar son derece tehlikeli ve en deneyimli Avcılar bile ter yapacak özel yeteneklere sahiptirler.
İkinci ilginç nokta yararlı etkileri ile yeni tarifler: kupa yatıyor. Onları bir araya ve üste koy, karakterinizi çok av daha verimli olacak kalıcı artırır alacak. Kupa almak için çok zor olacak. Ama bu asla yetenekli bir pathfinder durur, değil mi?
1.0.5 güncelleme zaten keşfetmek için kullanılabilir. Yüz yüze Megalosaurus ve Baryonyx tanışmaya hazır mısın? İyi bir av var!
Dünya: Hayatta Geçen Gün deli olan herkes lütfen emin olan açıklama: güzel bir MMORPG . Proje oyuncular tehlikeli dinozorların yaşadığı tropikal bir dünya sunar. Ana görevi her ne pahasına olursa, yalnız ya da onlar gibi diğerleri ile işbirliği yaparak hayatta kalmak için. Eğer bu oyunu oynamak istiyorsanız, indirin ve aşağıdaki linkten oyunu oynayabilirsiniz. İyi şanslar.

NBA mobile indir

  NBA mobile apk indir OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER OYUN TANITIM VİDEOSU İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI NBA Mobile indir Son işlem tarihinden ön...