Yandex.Metrica

FALLOUT SHELTER Hileli Apk


Fallout Shelter v2.53.8 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma oyunu severler için oldukça güzel oyun. Gelen yoğun talepler güncel sürümü paylaşmaya karar verdim. Bethesda Softworks tarafından geliştirilmiş Android ve ois için oldukça seviliyor. Amacımız yer alında hayatta kalmak ve oradan çıkmaya çalışmak ve oldukça eğlenceli oyun. Fallout Shelter, yaşanan maddi sorunlardan dolayı hileli mod apk ile sınırsız su, sınırsız yemek, sınırsız caps ve sınırsız lunchbox kazanıyorsunuz. Kontroller çift parmak kullanıyorsunuz ve oyun 2.400.000’dan fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun Etiketleri


 Hayatta kalma oyunu indir


Metro daha parlak bir gelecek yaratmak! Kaya 600 metre altında Tonoz Hayat çok resmin içine bir kazı çevirmek için modern odalar, çeşitli seçim.

GELİŞEN BİR TOPLUM NEZARET
Yaşayanlar daha iyi tanımak ve mutluluğu için onlara yol. İdeal bir iş bulmak ve güzelleşmek izleyebilirsiniz. Kıyafetler yeteneklerini geliştirmek için, silah ve eğitim ile bunları sağlamak.

ÖZELLEŞTİRME
İşçiliği ile yararlı öğeleri içine değersiz önemsiz çevirin! Berberde herhangi bir sakini görünümünü özelleştirin.

PROSPER
İyi yürütülen bir Kasa becerileri bir karışımı ile Yaşayanlar çeşitli gerektirir. Yeni Sakinler çekmek için bir Radyo Oda inşa. Ya da; oyun çöpçatan kişisel yaşamlarında aktif rol almak ve kıvılcım sinek izlemek!

ÇORAK KEŞFETMEK

Blasted yüzey keşfetmek için yerden gönder Sakinleri geride bıraktı ve macera, kullanışlı yaşam yağma, ya da tarifsiz ölüm isteyin. Yeni zırh ve silah bulmak, deneyim kazanmak, ve Kapaklar kazanmak. Ama onları ölüme terk etme!

KASA KORUYUN

Zaman zaman, pastoral Vault yaşam post-nükleer hayatın tehlikeleri ile kesilebilir. Dışarıdan gelen tehditlere karşı korumak için Sakinleri hazırlamak...ve içinde.

Vault-Tec araçları sağladı, ama gerisi size kalmış. Ne bekliyorsun? Bugün ÜCRETSİZ Kasa inşa etmeye başladı.


fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...