Yandex.Metrica

Boom Beach Hileli Apk İndir


Boom Beach v21.87.2 Hileli Apk indir,yeğenlerimden talep gördüğüm oyunlar arasında yer alıyordu. Bunun için sizleri kırmadım ve eklemeleri yaptım. Umarım beyenirseniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLEROYUN TANITIM VİDEOSU

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

Boom Beach Hileli Apk indir, Boom Beach Hileli Apk link, Boom Beach Hileli full indir, Boom Beach para hilesi, Boom Beach Hileli apk indir, 


Bu Cryoneer 20 Genel Müdürlük düzeyinde kilidi, kilidini açmak için dokuzuncu asker yapıyor, ve şu anda son kilidi.
Lazor bir ışına benzer bir kiriş-komisyon etki, bir şekilde gelir, aynı zamanda binalar için düşük damage herhangi bir savunma ve asker yavaşlama ile ılımlı bir dizi Dondurma Işınları vuruyor.
Asker zarar anlaşma yok.
Dondurulmuş düşman taret ve ateş oranı %50 oranında azalır.
Diğer alan aksine çok Savunma silahları olarak etkisi asker Mayın tetiklemez.

Boom Beach Hileli Apk İndir


Cryoneers mümkün olduğunca çok sayıda hedefleri karşılamak için kendilerini yayılacak ve periyodik olarak savaşta hedefler geçiş olacak.
Saniye başına düşük hasar nedeniyle tek başına kullanılması tavsiye edilmez. Zookas veya diğer yüksek hasar birlikleri ile bu hafifletmek için onları birleştirir.
Etkin bir şekilde yerine ham bir sayı yüzdesi ile zarar çıktı bırakıyor düşman taret atış hızı yavaşlatmak beri, durmadan Gearheart veya üst düzey Operasyon üsleri-nokta-ham değer iyileştirici etkisini hızlı bir şekilde bu durumlarda overpowered alır olan sağlık görevlilerinin aksine gibi çok yüksek hasar artırır ile üsleri üzerinde bile Ağır Zooka gibi diğer asker oluşumları desteklemek için yararlıdır. -Zooka-Ağır Cryo oluşumunda çok etkilidir.Yükleme Ekranı bir İpucu göre, Cryoneer - freeze ray Dr. T Cryo Bomba teknolojisi kullanılarak geliştirildi.
Şu anda en hızlı ateş asker. Ancak, bu ışın ateş edildiği için hesaplar. Saldırılar arasında yaklaşık 3.5 saniye bir gecikme oluyor.
Adı 'Cryoneer' "soğuk (Yunan önek") Cryo 'bir cinas ya da 'Mühendis' ya da 'Öncü'olabilir.
Bu Cryoneer Armory ya da Açılış Tekne ınfo düğmesi ona dokunarak görülebilir sözüne düzinelerce vardır. Bu hemen hemen her bir başvuru, bir şaka, ya da her ikisi de. İçerir, ancak aşağıdaki sınırlı değildir:

pes club manager hileli apk indir 2021

      pes club manager hile apk v.122 OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI pes club manager hile apk indir Ödedi ve olduk...