Yandex.Metrica

S4 League Inventory Effect Hack 2017

S4-League-Effect-Hack

Merhaba yeğenlerim, Hileli DAYI'nız olarak sizlere bugün S4 League Inventory Effect Hack hilesini anlatacağım, Bu hilede oyun içinde silah ve efektleri değiştirebilecek siniz. Verdiğim hile sayesinde oyun içindeki bütün silahları kullanabileceksiniz. Yeğenlerim lafı fazla uzatmayım hilenin kullanımına geçelim.
Kullanımı: Verdiğim dosyaları indirip s4league'nin kurulu oldugu klasör içine atın. Hemen sonrasında indirdiğiniz exe uygulamasını açın, sonra s4 league yi açın. Exe dosyasını çalıştırdıktan sonra bir tane pencere açılacak ve oradan size verdiğim .AP dosyasını load etmeniz lazım. Şimdi yeğenlerim artık bitti işlem artık efektleri değiştirebilir ve istediğiniz silahı alabilirsiniz. Seçtiğiniz item ve efektleri tamamladık dan hemen sonra load basmanız lazım. Daha sonrasında ise kamp seçip itemlerin yüklenmesini beklemelisiniz. Bütün işlemler bitti artık oyununuzu oynayıp keyfinize bakın.
Yeğenlerim unutmadan söyleyeyim orjinal itemlerinizi silmeyi unutmayın sakın. Kalın sağlıcakla 

fun race 3d hileli apk dayi

  OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER INDIRME LINKLERI OYUN ETIKETLERI  fun race 3d hile indir Yani, için doğru arabayı seçmek için, mümkünse muhtemelen ...