Yandex.Metrica

Farmdale 2.1.2 Para Hileli Mod Apk indir

farmdale-logo

Farmdale 2.1.2 Para Hileli Mod Apk, yeğenlerim bu oyun çiftlik oyunudur. Eğer tarım oyunlarını seviyor iseniz kesinlikle oynamanız gereken bir oyundur. Bu oyunda gerek hayvancılık, gerek bitki yetiştirebilirsiniz. Oyun İngilizce olsa bile kolayca öğrenebileceğiniz bir oyundur. Zaten gerek facebook'dan gerek android oyun dünyasından bu oyunlara aşinalığımız olduğu için hiç zorlanmayacaksınız yeğenlerim. Oyun grafik olarak çok gelişmiş ve güzel bir görünüm çizmektedir. Oyuna başlarken bir şeyler ekip biçerek başlıyorsunuz.

Ekip biçtik den sonra yavaş yavaş hayvancılığa geçiyorsunuz. Ekip biçtiğiniz köyünüzü genişlete biliyorsunuz. Bu sayede daha çok gelişip daha çok para ve leveller alabiliyorsunuz. Bu oyunda çok hızlı bir şekilde büyümek istiyorsanız paranız çok olması gerekiyor. Hileli DAYI'nız bu konuda size araştırma yaparak sonsuz para hilesini sizinle paylaşıyor. Keyifli oyunlar diliyorum yeğenlerim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Farmdale-Para-Hileli-Mod-Apk-hack

Farmdale-Para-Hileli-Mod-Apk-indir

Farmdale-Para-Hileli-Mod-Apk

OYUN TANITIM VİDEOSUİNDİRME LİNKLERİ


mobil-apk-indir

NBA mobile indir

  NBA mobile apk indir OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER OYUN TANITIM VİDEOSU İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI NBA Mobile indir Son işlem tarihinden ön...