Yandex.Metrica

Bus Simulator 17 V1.0.0 MOD APK Hilesi - Para Hileli

bus-simulator-17-v1-0-0-mod-apk-para-hilesi


Bus Simulator 17 v1.0.0 PARA HİLELİ APK, yeğenlerim bu oyunu otobüs sürmeyi seviyorsanız bayılacaksınız,  OviLex Software firmasının yapmış olduğu bu oyun android platformuna mükemmel bir giriş yapmıştır. Oyunun amacı oynadığınız bölgedeki insanları, otobüs'de taşıyarak para kazanıyorsunuz ve görevleri bu sayede bitirmeye çalışıyorsunuz.  Bus Simulator 17 bu oyunun orijinal'inde yaşanan maddi zorluk ve genel sıkıntılardan dolayı MOD APK hilesini kullanabilirsiniz. Bu hilede tüm otobüsleri satın alabilir oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Oyun içinde bir çok otobüs tipi vardır bunlar; Körüklü, çift katlı, okul otobüsü, daha bir çok otobüs türü vardır. Bu otobüsleri ister sabah modunda, ister gündüz modunda kullanabilirsiniz. Ayrıca yaz, kış modlarıda vardır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


bus-simulator-17-v1-0-0-mod-apk-para-hileli-

bus-simulator-17-v1-0-0-mod-apk-para-hileli

bus-simulator-17-v1-0-0-mod-apk-para-hilesi

KURULUMU

Bus Simulator 17 v1.0.0 SD DATA bu dosyayı aşağıda vereceğim. İndirip rardan çıktıyoruz.  “com.ovilex.bussimulator17” ve android/obb klasörünün içine atıyoruz. (Yeğenlerim obb klasörü olmaya bilir yoksa siz oluşturun)

Bus Simulator 17 v1.0.0 MOD APK bu dosyayı da aşağıda vereceğim. Bunu kurun ve oyuna giriş yapın.

Bus Simulator 17 1.0.0 para hile apk : Yeğenlerim oyuna giriş yapın zaten paranız otomatik yüklenecek. 

Bu arada başınızı ağrıtan oyunun ortasında pat diye çıkan reklamlar kaldırılmıştır. Keyifli oyunlar dilerim.


UYARI : Anlatığım şekilde oyunun kurulumunu gerçekleştirin aksi takdirde, oyun açılmayabilir.NBA mobile indir

  NBA mobile apk indir OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER OYUN TANITIM VİDEOSU İNDİRME LİNKLERİ OYUN ETIKETLERI NBA Mobile indir Son işlem tarihinden ön...